Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63965-46-4
Autor: Berenika Tern
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788363965464
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Tajniki magii świec

   Na rynku wydawniczym istnieje tak wiele propozycji literaturowych związanych z magią, że trudno nieznanej do tej pory autorce konkurować z klasykami gatunku albo osobami mającymi już ugruntowaną pozycję w przedstawianiu zagadnień magii, okultyzmu czy rozwoju parapsychicznego, duchowego.
    Czym książka Tajniki magii świec różni się od innych lektur o tożsamej tematyce i dlaczego warto sięgnąć po tę właśnie pozycję? Z pewnością nie jest ona dla każdego, a już zdecydowanie nie dla osób, które sporadycznie bawią się w magię i oczekują błyskawicznej, magicznej „zupki instant” w postaci precyzyjnie rozpisanych, prostych rytuałów, które natychmiast zagwarantują nam sukces i osiągnięcie celu. Nie przedstawiam magii świec w kontekście barwnego folkloru wiccańsko-polskoprzaśno-ludycznego, bazującego najczęściej na stereotypach, powielanych i uproszczonych schematach, ale skupiam się na magii rozumianej jako wielopoziomowa praca energetyczna, której zaledwie elementem, składową jest magia świec. Magia to nie widowiskowe rekwizyty, absurdalne machanie różdżką, wbijanie sztyletu w lalkę czy bezmyślne palenie świec w precyzyjnym, wymaganym ustawieniu. Magia to sztuka powodowania zmian zgodnych z naszą intencją, w oparciu o rozumienie praw naturalnych, uniwersalnych i psychologicznych. To sztuka, wymaga od nas bowiem głębokiego i wszechstronnego przygotowania (elementy fizyki, astronomii, psychologii, wiedzy okultystycznej, astrologicznej, szamańskiej, technik NLP itdL), w innym razie pozostaje jedynie tanią, jarmarczną sztuczką kuglarską, która może być efekciarska, ale nie efektywna. A zatem magia postrzegana jako sztuka może sięgać po różne narzędzia, by osiągnąć swój cel, i jednym z nich jest z pewnością magia świec, rozumiana jako praca z żywiołem ognia, energią kolorów, zapachów, wibracją i symboliką kształtów, planet, dni tygodnia, bóstw, a nade wszystko jako oddziaływanie na podświadomość, wyrażające się w programowaniu realizowania naszych pragnień, emitowaniu ich w obszar Pierwotnego Źródła Potencjalności Wszystkiego, aż do fizycznej manifestami w naszej rzeczywistości.
   W książce Tajniki magii świec znajdziesz więc, Szanowny Czytelniku, skoncentrowaną wiedzę dotyczącą transformowania osobistej energii (lub energii żywiołów, duchów, bóstw, jeżeli jesteś ich zwolennikiem, wyznawcą), wibracji kolorów (pod postacią stosownie dobranej kolorystycznie świecy), magnetyzmu i energetyki kamieni, roślin, zapachów - w zgodzie z kosmicznym rytmem Wszechświata, w którym żyjemy, po to, by wzmocnić siłę twego pragnienia-myślokształtu w sferze mentalnej, a następnie różnymi technikami, skłaniającymi podświadomość do współpracy, powołać owo pragnienie do życia w świecie materialnej rzeczywistości. Znajdziesz tu także konkretne i praktyczne wiadomości związane z wyborem świec i z przygotowaniem ich do rytuałów oraz przykłady rytuałów magii świec, koncentrujących się jednak nie na opisie ołtarza, ustawianiu świec czy rekwizytów w wyznaczonych miejscach, ale skupiających się na rozumieniu naszych świadomych, symbolicznych i energetycznych działań, wzmacnianiu siły ich oddziaływania na różnych płaszczyznach, aby maksymalnie wzmocnić intencje i ich szybką, materialną realizację. Zanim więc przejdziesz do konkretów, przeczytaj poniższy tekst dotyczący rozumienia magii, aby poznać moje stanowisko w tej sprawie, a następnie w pełni zrozumieć i wykorzystać wiedzę zawartą w kolejnych rozdziałach.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Berenika Tern

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-66520-38-7

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...