Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930027-7-1
Autor: Brandon Bays
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788393002771
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Wena

Fragment książki The Journey Podróż

The Journey Podróż To książka o Wolności

Każdy z nas czuje, że głęboko w jego wnętrzu leży ogromny potencjał. Pragniemy doświadczyć go, a jednak coś nas powstrzymuje. Pragniemy wyzwolić się, ale nie wiemy jak. Z tą książką nareszcie nauczysz się, jak.

Gdy Brandon Bays usłyszała, że w jej macicy znajduje się guz wielkości piłki do koszykówki, wyruszyła w wyjątkową podróż w poszukiwaniu duszy. Zdeterminowana, by wyleczyć się w naturalny sposób, nie brała żadnych lekarstw i nie poddała się żadnej operacji, a i tak po sześciu i pół tygodnia stwierdzono, że guza już nie ma. Wykraczając poza ówczesną wiedzę ciała-umysłu, odkryła potężne sposoby na dotarcie do duszy - bezwarunkowej miłości, bezgranicznego pokoju, żywej obecności wewnątrz nas - i utorowała drogę nowemu, rewolucyjnemu modelowi uzdrawiania. Od tego czasu dziesiątki tysięcy ludzi na świecie skorzystało z PODRÓŻY, by przebudzić swój własny nieskończony potencjał i wyzwolić się od ciągnących się przez całe życie blokad emocjonalnych i fizycznych chorób.

Łatwe do wykonania i praktyczne techniki Podróży pozwolą ci:

• Zagłębić się we własną duszę i dostać się do swojego wewnętrznego geniuszu
• Odkryć i dogłębnie przeanalizować emocjonalne i fizyczne blokady
• Odkryć tłumione emocje i zapisane w komórkach ciała wspomnienia, które mogą prowadzić do chorób, a następnie oczyścić się z nich
• Doświadczyć w sobie bezgranicznej radości, pokoju i miłości
• Przeżywać życie będące ekspresją twojego najwyższego potencjału
• Stać się naprawdę i ostatecznie wolnym

„Niesamowita podróż, dar dla nas wszystkich."
Jane Seymour, oficer Orderu Imperium Brytyjskiego,
aktorka, artystka i pisarka

„Książka Brandon inspiruje, ekscytuje i sięga głęboko do wnętrza serca, odkrywając, jak żyć dostatnio w świecie, który często zbyt mało nam daje, a zabiera zbyt wiele, łącznie ze zdrowiem, które utrzymuje nas przy życiu. Jej dzieło to dar dla nas wszystkich."
Timothy J. Forbess, prezes Narodowej Fundacji na rzecz
Medycyny Alternatywnej,
Waszyngton, Dystrykt Kolumbii

„Podróż Brandon to celebracja nowej świadomości uzdrawiania i rozwoju osobistego, rozlewającej się teraz po naszym świecie. To inspiracja dla każdego, kto pragnie wyzwolić się i otrzymać pomoc na swojej ścieżce."
Chris James, nagradzany kompozytor,
założyciel Szkoły Uzdrawiającego Dźwięku

„Stworzony przez Brandon Bays Proces Podróży to zwodniczo prosta technika, umożliwiająca dokonanie fizycznego i emocjonalnego samouzdrowienia w najkrótszym możliwym czasie. Każdy może się jej nauczyć i skorzystać z niej niemal natychmiast, i otrzymać dogłębne uzdrowienie, nawet wtedy, gdy wszelkie inne środki zawiodły. Z całego serca polecam Proces Podróży każdemu."
Ian Watson, współzałożyciel The Lakeland College
for Homeopathy w hrabstwie Cumbria w Anglii;
autor książki „A Guide to Methodologies of Homeopathy"

„Podróż przedstawia wyjątkowe, innowacyjne podejście do uzyskiwania dostępu do ważnych wewnętrznych zasobów, które mogą potężnie wspomóc uzdrawianie ciała i umysłu."
Doktor medycyny, magister filozofii, Walter Jaros,
Chief Medical Officer w Natural HealthLing,
kierownik doskonalenia zawodowego w Green Medicine Company

   Wielu ludzi przychodzi odbyć Podróż, bo zmaga się z fizycznymi wyzwaniami takimi jak chroniczne zmęczenie, zapalenie mózgowo-rdzeniowe, nowotwór, artretyzm, chroniczny ból pleców lub ostry ból kolana. Czasem mają oni problemy ze snem, a czasem zdiagnozowaną chroniczną depresję lub czują się otępiali czy ospali. Natomiast inne osoby przychodzą z problemami emocjonalnymi, jak destrukcyjna wściekłość, lub wiedzą, że są przewrażliwione na krytykę czy mają niskie poczucie własnej wartości. Niektórzy przychodzą, ponieważ boją się przemawiać publicznie lub mają problem z przesadną ostrożnością, lękiem lub stresem. Inni mogą mieć wyzwania związane z paleniem, piciem lub narkotykami. Wielu podejmuje Podróż, ponieważ czuje, że nie potrafi zakończyć żałoby lub pogodzić się ze stratą w swoim życiu. Przychodzą ludzie zablokowani seksualnie, co uniemożliwia im życie intymne.
   Bardzo wielu ludzi przychodzi, ponieważ wie, że są zdolni do osiągnięcia wspaniałych rzeczy, a jednak coś ich powstrzymuje - jakaś „ukryta niemoc" zdaje się hamować ich przed osiągnięciem obfitości i sukcesu, choć przecież są do tego zdolni.
   W każdym z tych przypadków uczestnicy Podróży z powodzeniem docierają do prawdziwej istoty swoich problemów, tak emocjonalnych, jak i fizycznych, i udaje im się wyzwolić. Sami uczestniczą w swych uzdrawiających procesach. A jednak to, z czym wracają do domu, to coś o wiele głębszego i cenniejszego niż uzdrowienie. Wracają do domu, wiedząc, kim naprawdę są. Uświadamiają sobie, że wszystkie te emocjonalne i fizyczne wyzwania, stały się właściwie najlepszymi darami ich życia, ponieważ posłużyły im jako wezwanie do przebudzenia. A to, na co się przebudzili, to niezmierne piękno ich własnej duszy. Uświadomili sobie obecność miłości, która zawsze była potajemnie ukryta w ich sercach. Przychodzą po uzdrowienie, a odchodzą ze spełnieniem, wiedząc z całą pewnością, że królestwo Boga żyje wewnątrz nas.
   Modlę się z całego serca, aby ta książka była dzwonkiem na przebudzenie dla ciebie. Mam nadzieję, że wszystkie inspirujące historie o samoodkrywaniu rozpalą płomień tęsknoty w twym sercu i spowodują, że podejmiesz własną duchową podróż.
Może któregoś dnia będę miała przyjemność spotkania cię lub może poczujesz się zainspirowany do przekazania tej książki przyjacielowi, aby każde ludzkie serce mogło stać się świadome swej wielkości.
   Niech uda ci się odkryć obecność miłości, która jest twoim prawdziwym ja i istnieje jako prawdziwy wyraz Wolności.
Z całą swoją miłością, Brandon.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brandon Bays

 • Tytuł oryginału: 

  The Journey: An Extraordinary Guide for Healing Your Life and Setting Yourself Free

 • Liczba stron: 

  223

 • Wymiary: 

  135x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930027-7-1

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Witalewski

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...