Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-443-9
Autor: Werner Kühni
EAN: 9788381684439
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

   Podejście zorientowane na zwalczanie objawów może się różnić, w zależności od podejścia terapeuty. Dlatego też w niniejszej książce, oprócz kwestii wzmocnienia odporności i poprawy witalności, szczegółowo omówimy także sposoby leczenia różnorakich objawów boreliozy, by dzięki temu wyjść naprzeciw zindywidualizowanym formom choroby oraz móc zaoferować odpowiedni schemat leczenia.
   Naszym zdaniem, na szczególną uwagę w tym zakresie zasługuje zastosowanie srebra koloidalnego, które w ostatnich latach okazało się być bardzo skuteczne. Do tego dochodzi również stosowanie specjalnych olejków eterycznych, enzymów, kamieni leczniczych, leków homeopatycznych, wyciągów roślinnych, soli dr. Schüsslera, mikroelementów, witamin i kadzideł, w zależności od tego, które narządy zostały zaatakowane przez chorobę oraz jak przebiega rozwój objawów. Oprócz leczenia farmakologicznego, równie ważne jest również usunięcie z organizmu toksyn i bakterii, które zaburzają pracę układu immunologicznego; w tym przypadku decydującą rolę odgrywa energetyczna jakość i ilość wody pitnej.
   I wreszcie, tak samo istotna jest terapeutyczna kontrola przywracania „jakości życia”, usuwania toksyn z organizmu i ogólnej poprawy pracy narządów; tylko dzięki takiej kontroli prognozowany sukces terapeutyczny może stać się rzeczywistością.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Werner Kühni

 • Tytuł oryginału: 

  Naturheilverfahren bei Borreliose: Krankheitsbild, Diagnose und praktische Anwendungen

 • Liczba stron: 

  312

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-443-9

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...