Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-947-1
Autor: Christiane Northrup
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

   Dzięki tej książce będziesz nie tylko umiał rozpoznać wampira energetycznego, ale przede wszystkim poznasz tajniki prostego sposobu na wychodzenie i uwalnianie się z toksycznej relacji. Na nowo skupisz się na sobie, wyzdrowiejesz i nauczysz się unikać podobnych znajomości w przyszłości. Uwolnij się i odzyskaj utraconą energię!

Skuteczna ochrona przed wampirem energetycznym

   Nauczy Cię tego dr Christiane Northrup, wiodący autorytet w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet, autorka bestselerów New York Timesa oraz gorąca wyznawczyni praktyki medycznej, która zakłada jedność ciała, umysłu, emocji i duszy. Znana na całym świecie ze specyficznego podejścia do kobiecego zdrowia i samopoczucia, uczy swoje pacjentki jak odnosić sukces w każdej sferze życia. W najnowszej książce pochyla się nad problemem wampirów energetycznych, zbiera najlepsze dokonane na tym polu badania oraz łączy ich wyniki z doświadczeniami własnymi i członków globalnej społeczności. Na ich podstawie wypracowała proste sposoby na wychodzenie i uzdrawianie się ze szkodliwych relacji. Objaśnia, czym charakteryzują się wampiry energetyczne, oraz jak wygląda ich toksyczny związek z osobami empatycznymi. W jaki sposób wchodzą ze sobą w relacje, dlaczego wyglądają one tak a nie inaczej oraz jak wpływają na Twoje życie. Wprowadza w tajniki prostego procesu, dzięki któremu na nowo skupisz się na sobie, wyzdrowiejesz i nauczysz się unikać podobnych relacji w przyszłości.

Cechy wampirów energetycznych

    Aby uciec przed niebezpieczeństwem najpierw musimy umieć je dostrzegać. Jak rozpoznać wampira energetycznego? Wiemy już, że to toksyczne osoby, prawie całkowicie pozbawione empatii, współczucia, troski o innych oraz gotowości do zmiany. Kameleony, mistrzowie manipulacji, którzy zawsze dostają od innych to, czego chcą, nie dając nic w zamian. Jakie jeszcze cechy przypisuje się wampirom energetycznym (inaczej zwanym emocjonalnymi)?
   Oto zaledwie kilka z nich:

 • charyzmatyczni, czarujący, otwarci – takie osoby często zajmują wysokie stanowiska w rządzie, biznesie, religii, wojsku oraz w… medycynie!
 • budują swoją samoocenę na podstawie okoliczności zewnętrznych: własnego wyglądu, domu, w którym mieszkają lub trzymanego w garażu samochodu.
 • wyjątkowo dbają o swój wygląd. Jeżeli ktoś zauważy w nich jakąś niedoskonałość lub zasugeruje, że mogliby coś zmienić, nie przyjmują tego do wiadomości lub reagują agresywnie.
 • bywają patologicznymi kłamcami oraz doskonałymi manipulatorami, do tego stopnia, że społeczeństwo często usprawiedliwia ich zachowanie.


Dzięki poradom Autorki poznasz również inne charakterystyczne ich cechy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Christiane Northrup

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-947-1

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...