Wczytuję dane...
KOD: 978-83-00-00241-2
Autor: Wolf-Dieter Storl, Werner Kuhni
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 3.95 PLN
Wydawca: Vital

Pakiet książek

Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne

Pakiet 2 książek Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne:

  • Naturalne leczenie boreliozy
  • Przenoszona przez kleszcze borelioza jest chorobą wieloukładową, która może zaatakować każdy narząd i upozorować każdy objaw. Krętki boreliozy potrafią zmylić układ odpornościowy, a antybiotyki w konfrontacji z nimi są często bezsilne.

   Elementy skutecznego leczenia boreliozy można jednak odnaleźć w tradycyjnej medycynie chińskiej, w uzdrowicielskiej wiedzy Indian, w homeopatii i w ziołolecznictwie, przekazywanym w świecie zachodnim z pokolenia na pokolenie. Wolf-Dieter Storl zbadał je i z powodzeniem wypróbował na sobie samym. Swą metodę oparł na szczeci i terapii przegrzaniem.

   Książka na tle aspektów biologicznych, kulturowych i społecznych tej "nowej zarazy" ukazuje drogę do skutecznego, holistycznego leczenia boreliozy.
  • Klinoptylolit minerał dla zdrowia od boreliozy po choroby autoimmunologiczne
  • Klinoptylolit to wulkaniczny minerał zaliczany do grupy zeolitów, który jest z powodzeniem stosowany w medycynie. Ma działanie odtruwające i oczyszczające. Wpływa na procesy immunologiczne i enzymatyczne. Coraz częściej jest wykorzystywany przy różnego rodzaju nowotworach, ponieważ łagodzi skutki uboczne chemioterapii. Posiada ogromną siłę absorpcji metali ciężkich, toksyn, szkodliwego promieniowania oraz wolnych rodników. Usuwa zatem z organizmu te elementy, które stanowią największe zagrożenie dla naszego zdrowia.

  Autor opisuje zastosowanie tego minerału na wiele dolegliwości opierając swoją wiedzę na długoletnim doświadczeniu. Powołuje się też na wyniki najnowszych badań, które wykazały, że klinoptylolit zwiększa skuteczność innych leków. Pomaga również w chorobach dla których istnieje dotąd niewiele możliwości terapii jak borelioza, choroby autoimmunologiczne, stany bólowe, trudno poddające się leczeniu choroby skórne, zwłaszcza atopowe zapalenie skóry i łuszczyca. Jest pomocny przy problemach hormonalnych oraz wzmacnia kości. Stanowi również prawdziwe źródło młodości. Jeden minerał na wiele dolegliwości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Wolf-Dieter Storl, Werner Kuhni

 • Liczba stron: 

  256, 240

 • Wymiary: 

  135x210, 145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2012-2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...