Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61012-82-5
Autor: Andrew W.Saul
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361012825
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: ABA

Wprowadzenie do książki

Wylecz się sam Megadawki witamin

 1. Możesz odszukać konkretną chorobę w spisie treści bądź indeksie lub:
 2. Możesz przeczytać książkę Wylecz się sam Megadawki witamin od deski do deski i przekonać się, w jak dowcipny i fascynujący sposób piszę, lub:
 3. Możesz przeczytać tę książkę od deski do deski, aby dostrzec wyłaniający się z niej holistyczny obraz naturalnego stylu życia i na tej podstawie zmienić swoje nawyki.

   Nikt nie interesuje się witaminami i to właśnie dlatego nikt nie troszczy się o zdrowie tak, jak powinien. Zarówno zajęci lekarze, jak i zdesperowani pacjenci chcą wiedzieć jedynie jak leczyć choroby. Od ponad trzydziestu pięciu lat wykładam na temat naturalnej opieki zdrowotnej i prawie nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć: „Opowiedz mi więcej o biochemii stojącej za witaminoterapią". Moi słuchacze zadają mi zazwyczaj to samo, wszechobecne pytanie - „Po które witaminy mam sięgnąć, by wyleczyć taką a taką chorobę?".
   W związku z tym książka Wylecz się sam Megadawki witamin nie traktuje o witaminach, ale o chorobach, które da się z ich pomocą wyleczyć. Jest też o tym, jak (na wiele różnych sposobów) możesz „zwolnić swojego lekarza". Jeśli kiedykolwiek zechcesz wywołać u kogoś senność, zacznij opowiadać mu o odżywianiu, witaminach od A do E i produktach, w których można je odnaleźć. Gwarantuję ci, że twój słuchacz zdąży usnąć, zanim skończysz omawiać witaminy z grupy B.
  Mam nadzieję, że moja książka i zamykająca ją bibliografia przyda się pacjentom, którzy starają się przekonać swoich „farmakofilnych" (to jest: kochających leki) lekarzy, aby przynajmniej w pewnym stopniu zainteresowali się witaminoterapią. Wkrótce przekonasz się, że uczucie towarzyszące uciszeniu zgryźliwych komentarzy lekarza serią naukowych odnośników i cytatów jest naprawdę bezcenne. Nawet największe lekarskie konserwy nie oprą się bowiem sile argumentów zgromadzonych w recenzowanych czasopismach medycznych.
   Jeśli łakniesz dodatkowego zastrzyku informacji lub jeśli wciąż potrzebujesz odpierać argumenty, że badania na temat witamin są niewystarczające, zaopatrz się w Orthomolecular Medicine for Everyone (Medycyna ortmoleku-lama dla każdego) Abrama Hoffera i How to Live Longer and Feel Better (Jak żyć dłużej i czuć s/ę lepiej) Linusa Paulinga.
    Jeśli jednak mimo to (a uwierz mi - jest to możliwe!) - twój lekarz nadal nie będzie przekonany - wiedz, że taka postawa, choć zgodna z ludzką naturą, jest jednak zupełnie nienaukowa. Specjaliści czują dyskomfort, kiedy pacjent, którym się opiekują, wie więcej niż oni sami, jednak to nie powinno odstraszać ich od racjonalnego działania. Jeśli dana terapia jest przebadana i bezpieczna, naprawdę nie ma powodów, by po nią nie sięgnąć. Lekarze zdają sobie z tego sprawę, ale ich wiedza na temat odżywiania jest zazwyczaj na tyle mała, że nie czują się na siłach, by oprzeć na niej kurację. Stąd właśnie bierze się ich zażenowanie, ale również stąd powinna brać się chęć dostarczania im wiedzy, której tak bardzo potrzebują.
   Oczywiście, zanim zaczniesz uczyć swojego lekarza, musisz trochę poczytać, ale podobnie jak słowników, książek na temat witamin nie trzeba czytać od początku do końca. Fakt, że nie przeczytałeś jeszcze o alergii, nie znaczy, że nie możesz wypowiadać się na temat zapalenia, dlatego zacznij od schorzeń, które naprawdę cię interesują.
   Większość z nas sięga po zdrowotne poradniki w celu szybkiego wyleczenia własnych dolegliwości lub zwalczenia choroby, która dotknęła ich bliskich. Właśnie dlatego Wylecz się sam przedstawia wiele protokołów (ułożonych w plan działania instrukcji), dzięki którym w naturalny sposób można poradzić sobie z danym problemem. Oprócz konkretnych poleceń w książce Wylecz się sam Megadawki witamin znajdziesz również opisy doświadczeń i osobistych przeżyć. I przyznam ci się, że to właśnie o nich pisze mi się najprzyjemniej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andrew W.Saul

 • Tytuł oryginału: 

  Doctor Yourself: Natural Healing

 • Liczba stron: 

  660

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61012-82-5

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Światły

 • Rok wydania: 

  2016

Napisz opinię
2016-05-19 10:17:32 - Viola

Wylecz alkoholizm, depresję, a nawet schizofrenię czy psychozę – tak, nie musimy już wysyłać bliskich do wariatkowa, w zamian podajemy im witaminy! Książka mnie oczarowała, wiedza urzekła i zachęciła do zgłębiania tematu.

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...