Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66200-10-4
Autor: Bruce H. Lipton
Dostępność: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Purana

Efekt Miesiąca Miodowego: stan błogości, namiętności, energii i zdrowia pochodzącego z ogromnej miłości. Twoje życie jest takie piękne, że nie możesz się doczekać następnego dnia i czujesz wdzięczność do wszechświata za to, że żyjesz.

  Bruce H. Lipton, doktor filozofii, autor bestselleru =Biologia przekonań w swojej najnowszej książce prosi czytelników, aby przypomnieli sobie największy romans, jaki przeżyli, kiedy byli zakochani po uszy. To był czas, kiedy byli zdrowi, przepełnieni energią, kiedy kochali życie tak bardzo, że nie mogli się doczekać kolejnego poranka by czerpać z niego jeszcze więcej. To był Efekt Miesiąca Miodowego, który miał trwać wiecznie.

   Lipton wyjaśnia, że Efekt Miesiąca Miodowego to wytwór wyobraźni człowieka. Tłumaczy, dlaczego miesiące miodowe często bardzo szybko się kończą. Książka ta opisuje, w jaki sposób czytelnicy przeżywali Efekt Miesiąca Miodowego i powody, dla których stracili go w swoim życiu. Ta wiedza pozwala im ponownie stworzy miesiąc miodowy, tym razem w sposób, który zapewni, że będą żyli długo i szczęśliwie w związku, który zachwyciłby nawet Hollywoodzkiego producenta.

   W sposób wymowny i prosty w odbiorze Lipton omawia wpływ fizyki kwantowej (pozytywne wibracje), biochemii (punkty miłości) i psychologii (świadomość i podświadomość) na tworzenie i utrzymanie miłości w związku. Zapewnia też, że jeśli wykorzystamy 50 bilionów komórek, które w sposób harmonijny funkcjonują w ciele każdego człowieka, możemy tworzyć nie tylko relacje miedzy dwojgiem ludzi podobne do tych z okresu miesiąca miodowego, ale też „super organizm” określany mianem ludzkości, który może uzdrowić naszą planetę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dr Bruce H. Lipton

 • Tytuł oryginału: 

  The Honeymoon Effect

 • Liczba stron: 

  197

 • Wymiary: 

  150x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  Lipton

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Światły

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...