Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2565-9
Autor: Krzysztof Król
EAN: 9788324625659
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Księga związków podrywu i seksu dla mężczyzn

   Myślisz, że uczenie się o relacjach damsko-męskich jest potrzebne jak prostytutce majtki... Przecież chcesz, aby kobieta leciała na Ciebie za to, jaki jesteś naprawdę. Większość z nas jednak bardzo im to utrudnia, zachowując się jak cioty, frajerzy, lizodupy, od których kobiety uciekają na kilometr. Próbujemy manipulować nimi, zabierając na drogie kolacje, przekupić je prezentami, kwiatami, nieszczerymi komplementami. Zachowujemy się jak goście, którzy nigdy nie mieli kobiety, i dajemy do zrozumienia, że dziewczyna może po nas deptać, zachowywać się jak rozpuszczona księżniczka, a my i tak będziemy skakać wokół niej... Niestety, nie jest to droga prowadząca kobietę do poznania osobowości mężczyzny. Większość tradycyjnych, społecznie nauczanych metod jest nieskuteczna, manipulacyjna i nieszczera.
   Uwodzenie... zapomnij o nim. Zapomnij o wszystkich materiałach, które uczyć Cię mają uwodzenia. Nigdy w życiu nie będziesz dzięki nim szczęśliwy. Manipulacja, hipnozy, stosowanie sztuczek typu NLS nigdy nie nauczą Cię, jak osiągnąć sukces w świecie relacji damsko-męskich. Nie chcesz chyba zdobywać kobiet na zasadzie wrzucania im tabletki gwałtu do drinka, prawda?
   Tak naprawdę większa część jakichkolwiek umiejętności przyciągania do siebie kobiet istnieje w Tobie. Tylko swoją osobowością, swoim życiem i przekonaniami będziesz mógł zapewnić sobie zainteresowanie kobiet, których pragniesz. Dlatego też wiedz, że w najbliższym czasie pracować będziemy nad Tobą, a nie nad tym, jak uwodzić kobiety. Masz być jak magnes, który przyciąga nie dlatego, że ma czerwony i niebieski kolor na dwóch końcach, lecz dlatego, że posiada wewnętrzne właściwości, strukturę i solidną budowę. Tak, tak... wspólnie — Ty i ja — wykreujemy Ciebie na takiego właśnie mężczyznę, stworzymy rzeczywistość, która skrojona będzie całkowicie na Twoją miarę. Staniesz się projektantem swojego życia, artystą, który tworzy swój świat, a nie biernie mu się przygląda. Zapraszam Cię na przygodę Twojego życia, rewolucję... Przyszedł czas zmiany na lepsze! Trzymasz właśnie w ręku jedyną na świecie instrukcję obsługi homo sapiens. Zaczynajmy więc!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Krzysztof Król

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-246-2565-9

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy