Wczytuję dane...
KOD: IN241
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: NatVita

Młoda Pszenica Bio Proszek

  Proszek z młodej pszenicy wytwarzany z wyselekcjonowanych, najmłodszych, kiełkujących pędów rośliny, które są zbierane, poddawane suszeniu i procesowi liofilizacji. Młoda pszenica zawiera duże ilości chlorofilu, witamin, minerałów, enzymów i błonnika pokarmowego, a także niezbędnych aminokwasów.

  Spożywanie proszku z młodej pszenicy wspomaga funkcjonowanie wątroby i naturalne oczyszczanie, normalizuje procesy trawienne, dodaje energii i sił witalnych. Ten znakomity antyutleniacz powinien zagościć w diecie każdego, kto chce żyć zdrowiej. Nie zawiera glutenu, GMO i sztucznych dodatków.

Stosowanie: 1-2 łyżeczki proszku (5g) wymieszać z wodą lub sokiem. Stosować również, jako bazę do koktajli smoothies, dodatek do surówek oraz drinków białkowych.


Trawa pszeniczna zawiera składniki, które działają oczyszczająco na układ limfatyczny usuwając z nich toksyny. Inna niezwykła moc tej trawy to eliminowanie z organizmu wolnych rodników (bardzo szkodliwych produktów ubocznych przemiany materii), które przyczyniają się do zachorowań na raka, arteriosklerozę i reumatyzm.

Polecamy