Nowa Świadomość Duchowej Mocy
Wczytuję dane...
KOD: 83-87025-35-6
Autor: Roman Sanaya
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Nowa świadomość duchowej mocy

   Istnieje wiele energii, które w ciągu dnia wywierają na was wpływ. Wy też jesteście stacją nadawczą, mającą stację bazową, częstotliwość, strojenie. Sposób, w jaki postrzegacie, oceniacie i reagujecie na swoje myśli w ciągu dnia, osadza was w waszej rzeczywistości i stanowi fundament, na którym owa rzeczywistość się tworzy. Gdy poznacie dokładnie tę swoją rzeczywistość, możecie ją porzucić, poza nią istnieje bowiem jeszcze mnóstwo innych, do których możecie wkroczyć, jeśli znacie już własną stację bazową. Wasza tożsamość jest o wiele szersza, niż potraficie sobie wyobrazić; możecie otworzyć swoją teraźniejszą tożsamość, by doświadczyć jeszcze większego bogactwa własnej istoty.
   Ponieważ jesteście jak radio, możecie nauczyć się manipulować skalą i odbierać informacje, jakie tylko zechcecie. Posiadacie zdolności telepatyczne; przez cały czas otrzymujecie i wysyłacie komunikaty. Książka ta nauczy was kontrolowania przechwytywanych informacji, wybierania tych, które chcecie usłyszeć, a pomijania niepożądanych. Nauczycie się dostrajać do energii innych ludzi, nieść im pomoc i uzdrowienie, okazywać większą wyrozumiałość. Jeśli chcecie osiągnąć więcej sukcesów, doświadczyć głębszego spokoju i miłości w związkach z bliskimi, wydobyć się z gęstych energii i dotrzeć do tych subtelniejszych - możecie się tego nauczyć. Dowiecie się, jak rozpoznawać cudze myśli i uczucia, których nie chcecie słyszeć, i wyłączać nadawaną przez te osoby audycję, a zamiast tego nawiązywać łączność z wyższymi energiami wszechświata. Nauczycie się otwierać swoją intuicję, ową zdolność odczuwania i rozumienia wydarzeń zachodzących na głębszym poziomie. Poznacie sposób otwierania się na odbiór wskazówek i odpowiedzi na swoje pytania.
  Informacje i koncepcje zawarte w tej książce prezentowane są w sposób, który pozwoli wam otworzyć się na głębszą część waszej istoty, pobudzając waszą pamięć o tej i jeszcze większej wiedzy, która już w was istnieje. Między wierszami możecie poczuć moją energię; pomoże wam ona wydobyć ukrytą w was wiedzę, wyrywając ze snu te części was, które jeszcze drzemały.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Roman Sanaya

 • Tytuł oryginału: 

  Personal Power Through Awareness

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka.

 • ISBN: 

  83-87025-35-6

 • Tłumacz: 

  Wanda Grajkowska

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...