Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-739-7
Autor: Corin Grillo
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381717397
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

21-dniowy anielski eksperyment, dzięki któremu odrzucisz negatywne emocje, wzmocnisz zdrowie i przyciągniesz miłość i bogactwo

   Ta książka jest oparta na moim 21-dniowym kursie anielskim lhe 21 Days of Angelmas, który po raz pierwszy opracowałam w 2015 roku, a następnie zaprezentowałam międzynarodowej publiczności. Ten kurs uwzględnia niereligijną, niemniej bardzo duchową metodę, która przedstawia jak krok po kroku pracować z aniołami. Technika ta jest przyjemna i łatwa — a co najważniejsze, rzeczywiście działa.
   Rezultat pierwszego wydania tego kursu był niewiarygodny. Ludzie opowiadali o głębokim uzdrowieniu, jakie zaczęło pojawiać się na wszystkich poziomach ich życia: przewlekłe schorzenia znacznie się cofały i nierzadko zanikały całkowicie, uzależnienia odchodziły, ataki paniki się zatrzymywały, depresja się rozpływała, a zamiast tego pojawiały się nowe oferty pracy oraz — po raz pierwszy od wielu lat — ogromne pokłady radości i nadziei. Lista jest bardzo długa.
   Jednym z najpiękniejszych zdarzeń w życiu ludzi, którzy decydują się na ten 21-dniowy eksperyment , jest nawiązanie głębokiego połączenia z aniołami i ich siłą wyższą (Bogiem, Źródłem, Stwórcą lub czymś o innej nazwie, którą uważasz za odpowiednią). Ludzie twierdzą, że poprzez ten wyraźnie wyczuwalny związek mogą rzeczywiście zobaczyć i poczuć obecność swoich aniołów.
   Być może teraz zastanawiasz się: Czy to naprawdę działa? Czy aniołowie są w ogóle prawdziwi? Czy może raczej to wszystko bzdury? Zdrowy sceptycyzm jest zawsze bardzo mile widziany. Kiedyś sama byłam do tego sceptycznie nastawiona do czasu, aż aniołowie rzucili w moją stronę oszałamiający cud. Po tamtym zdarzeniu nie mogłam już dłużej zaprzeczać ich istnieniu.
   Chciałabym, aby to samo przydarzyło się i tobie. Nie chcę, żebyś wierzył mi na słowo, że aniołowie są prawdziwi. Pragnę, abyś na własnej skórze doświadczył ich prawdziwości.
   Mając to na uwadze, potraktuj tę książkę jak naukowiec zaczynający eksperyment laboratoryjny, który może okazać się przełomowy. A tak się składa, że owo laboratorium to twoje życie. Zachowaj otwarty umysł i uważnie czytaj szczegóły instrukcji podanych na każdy dzień. Ustal ukończenie tej 21-dniowej podróży swoim priorytetem, a kiedy już będzie po wszystkim, sam zdecydujesz!
  To może okazać się najważniejszym eksperymentem twojego życia.
   Na koniec, chociaż to z pewnością nie wszystko, pragnę ci powiedzieć, że dzięki samemu otworzeniu tej książki i przeczytaniu tych paru pierwszych stron, dałeś znać aniołom, że jesteś ich ciekawy. Z tego względu wiele rzeczy w twoim życiu zacznie się zmieniać już teraz, więc miej oczy szeroko otwarte i wypatruj dodatkowych dawek dobroci i synchroniczności, jakie zmierzają w twoją stronę.
   Witaj na pokładzie w tej 21-dniowej anielskiej przygodzie. Aniołowie nie mogą się doczekać, kiedy pokażą ci, jak bardzo są prawdziwi.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Corin Grillo

 • Tytuł oryginału: 

  The Angel Experiment: A 21-Day Magical Adventure to Heal Your Life

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-739-7

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...