Wczytuję dane...
KOD: 978-83-934872-6-4
Autor: Marek Kruszelinicki
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Head Republic

Wprowadzenie do książki

Przebudzenie Serca

  Książka jest inspirującą samopomocą, narzędziem ukierunkowującym człowieka i wskazującym mu te sfery życia, które powinny być przekształcone na drodze do osobowego i duchowego oświecenia oraz osiągnięcia szczęścia.

  Jest zapisem przekazów, które otrzymał autor podczas niezwykłego spotkania z wyższym, własnym Ja, które przydarzyło mu się pewnego dnia podczas medytacji.

  Istotą owych przekazów jest spojrzenie na świat poprzez pryzmat miłości, wybaczenia i dobroci, jako jedynej optymalnej drogi do rozwoju duchowego człowieka oraz jego wzajemnych relacji z innymi ludźmi, naturą i światem zewnętrznym. Drogą zaś potrzeba zmian w obecnym, ludzkim sposobie myślenia, działaniach i zachowaniach emocjonalnych w relacjach ze sobą, z innymi ludźmi oraz otoczeniem, a także konieczność pozbywania się negatywnych przyzwyczajeń i wzorców postępowania.

  Czytając, zauważymy nieznane dotąd, inspirujące idee, które będą lub też nie będą rezonować z naszymi aktualnymi poglądami, ale które otworzą przed nami nowe możliwości działań i propozycje interesujących wyborów. Dowiemy się, co powinniśmy zmienić w życiu, a co pozostawić bez zmian, co przyniesie korzyść naszemu rozwojowi, jako indywidualności duchowej i innym ludziom, a co ten rozwój zaburza, spowalnia czy też zatrzymuje. Rozwój duchowy nie jest możliwy bez odkrycia w sobie wewnętrznej miłości i dobroci oraz manifestacji tych wartości w świecie materialnym. Droga do tego celu nie jest prosta, ale w każdej chwili możliwa I jakże wynagradzająca.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marek Kruszelinicki

 • Liczba stron: 

  169

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-934872-6-4

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...