Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-0485-2
Autor: Agnieszka Ornatowska
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Czyli jak uwodzić mężczyzn z klasą i skutecznie

Najpierw odwiedzimy planetę Wenus - miejsce, w którym mieszkają fascynujące, pełne wdzięku kobiety, które potrafią w niesamowity sposób wpływać na mężczyzn. I tam nauczysz się być właśnie taką kobietą. Potem odwiedzimy planetę Mars - gdzie wybierzesz typ mężczyzny, z którym chciałabyś zbudować wspaniały związek, a potem wrócimy tutaj - na Ziemię - gdzie nauczysz się tych wszystkich umiejętności, które sprawią, że staniesz się prawdziwą uwodzicielką w dobrym stylu - taką kobietą, która po prostu umie postępować z mężczyznami.

Wyobraź sobie teraz samą siebie za jakiś czas po przeczytaniu tej książki: jesteś już kobietą pełną uroku, czaru, wdzięku i potrafisz sprawić, żeby otaczający Cię mężczyźni - czy też ten jeden, wybrany - patrząc na Ciebie, mieli gwiazdy w oczach i jakiś wewnętrzny głos mówił im: "Ta kobieta jest wyjątkowa i jedyna! Chcę z nią być!". A Ty po wyrazie swojej twarzy poznajesz, że to Ci bardzo odpowiada i z wielką sympatią dla samej siebie wspominasz moment, w którym przeczytałaś tę książkę. Bo dzięki niej możesz być właśnie taką kobietą!

Każda kobieta ma w sobie wdzięk i urok, które działają na mężczyzn jak magnes. Jednak niektóre z nas, nieświadome swojego wewnętrznego piękna, skrzętnie ukrywają je pod płaszczem nieśmiałości. Dość tego! Wejdź w głąb siebie. Naucz się być pociągająca i intrygująca i... rozpocznij flirt z męskim światem.

W książce Alchemia uwodzenia mężczyzn wykorzystuję wiedzę z zakresu NLP — programowania neuroligwistycznego, które jest dziedziną z pogranicza lingwistyki, neurologii i cybernetyki oraz psychologii społecznej. Będę Cię prosiła o wykonywanie ćwiczeń i wizualizacji — wyobrażanie sobie pewnych rzeczy i wykonywanie innych sprawi, że będziesz mogła nauczyć się tego wszystkiego, o czym tutaj piszę.


Spis treści
Alchemia uwodzenia mężczyzn

Wstęp — dlaczego powinnaś
przeczytać tę książkę? .......................................................5
CZĘŚĆ PIERWSZA
1.  O Tobie samej — czyli jak stać się kobietą
pełną uroku, czaru i zmysłowości .............................13
2.  O mężczyznach — czyli kogo chcesz uwodzić .........31
CZĘŚĆ DRUGA
3.  O sztuce uwodzenia — czyli jak tworzyć odpowiedni nastrój i ton rozmowy............................ 45
4.  Decyzja należy do Ciebie
— czyli jakie dalej masz możliwości .........................67
5.  Uwodzenie w związkach
— czyli jak być dla siebie atrakcyjnym po latach.....83
6.  Coś ekstra na koniec
— czyli nasze małe kobiece sztuczki ..................105

 

Polecamy