Wczytuję dane...
KOD: 978-83-241-6769-2
Autor: Erich von Daniken
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Amber

Nowe dowody ingerencji przybyszów z kosmosu w nasze najdawniejsze dzieje w najnowszym bestsellerze.
Erich von Däniken to najczęściej czytany i publikowany autor literatury faktu na świecie.Jego książki wydano w ponad 63 milionach egzemplarzy.

Czy ludzie przed tysiącami lat gościli u siebie istoty pozaziemskie i czy goście z kosmosu pozostawili na Ziemi oczywiste ślady?
Erich von Däniken przez dziesiątki lat przemierzał wszystkie kontynenty, badał zagadkowe budowle i zjawiska, i skrupulatnie gromadził dowody obecności na Ziemi przed tysiącami lat przybyszów z kosmosu. Jeszcze nigdy jednak jego argumenty nie zostały przedstawione w sposób tak spektakularny. Tą wypełnioną kolorowymi zdjęciami książką Erich von Däniken otwiera jedyne w swoim rodzaju archiwum fotografi czne dokumentujące swoje poszukiwania.

W jaki sposób ludzie epoki kamiennej mogli przenosić i precyzyjnie ustawiać na przestrzeni kilometrów wielotonowe skalne monolity? Kto był wzorem dla identycznych wizerunków astronautów przedstawionych na rysunkach naskalnych w różnych miejscach świata? Czy budowle i malowidła pozostawione przez ludzi epoki kamiennej to pozdrowienia dla ich wielkich kosmicznych nauczycieli?

Każde zdjęcie Ericha von Dänikena opowiada niezwykłą historię. Z każdego kolejnego dowodu wyłania się uzasadnienie kolejnej tezy, które autor łączy w jedną konkluzję: nasi przodkowie z epoki kamiennej czerpali swoją wiedzę od kosmicznych podróżników, którzy przed tysiącami lat odwiedzali Ziemię.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Erich von Daniken

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  125x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-241-6769-2

 • Rok wydania: 

  2018

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...