Sławne Uzdrawiające Kuracje Naturalne I
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7401-261-4
Autor: Zbigniew Przybylak
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sławne uzdrawiające kuracje naturalne I

JAK SKUTECZNIE LECZYMY SIĘ SAMI?

   Od kilkunastu lat gromadzę świadectwa osób uzdrowionych z przeróżnych dolegliwości i chorób domowymi lekami i kuracjami. Notatki najczęściej robię w trakcie rozmów z uczestnikami moich prelekcji na temat zastosowania ziół l ekologicznej profilaktyki zdrowotnej. Do tej pory zgromadziłem kilkaset bardzo ciekawych autentycznych świadectw, zanotowałem wiele niekiedy mato znanych recept i porad. Niektóre są bardzo proste, inne bardziej oryginalne. Wszystkie mają jednak jeden niewątpliwy walor. Pomogły wyleczyć się z różnych, niekiedy długotrwałych schorzeń i dolegliwości tym, którzy składali świadectwa i dzielili się swym praktycznym doświadczeniem w samoleczeniu.
   W poradniku zebrałem i zaprezentowałem tylko niewielką część przekazanych mi recept i przepisów. Mam nadzieję, że okażą się one tak samo skuteczne i pomocne. Prawie wszystkie ziółka, mikstury, nalewki, syropy, okłady i różne naturalne zabiegi lecznicze bez problemów można wykonać w każdym domu. l to jest również ich kolejny niewątpliwy walor.
  Zazwyczaj skuteczność każdej z opisywanych w poradniku kuracji wypróbowywały na sobie dziesiątki osób, niekiedy recepty byty przekazywane z pokolenia na pokolenie. Temu doświadczeniu praktycznemu można więc ufać i mieć nadzieję, że i ci, którzy skorzystają z porad zawartych w poradniku, wzmocnią organizmy, polepszą zdrowie i uwolnią się od wielu dokuczliwych dolegliwości.

l tego z całego serca życzę

ZBIGNIEW PRZYBYLAK

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Zbigniew Przybylak

 • Liczba stron: 

  80

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7401-261-4

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...