Wczytuję dane...
KOD: 978-83-902994-9-5
Autor: Stefania Korżawska
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788390299495
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Corsam

Tabletka, której niejednokrotnie tak mocno zawierzyliśmy, leczy tylko skutek, czyli uśmierzy ból głowy, zbije cholesterol, obniży ciśnienie, ale organizmu nie uzdrowi, ponieważ nie ma takiej mocy. Choroba w organizmie jest więc dalej i wyniszcza poszczególne narządy.

Moja metoda dochodzenia do zdrowia nie jest łatwa, bowiem wymaga od człowieka wiedzy, mądrości życiowej, pokory, a także odpowiedzialności za swoje ciało.

Niekiedy zdrowie wymaga wielu wyrzeczeń, trzeba zmienić przyzwyczajenia, a nawet całe życie ustawić od początku. Przestawić się na inne myślenie, inny sposób odżywiania, przyzwyczaić organizm do nowych smaków. W chorych, wyniszczonych organizmach jest mnóstwo zanieczyszczeń, chorobotwórczego śluzu, często komórki są już uszkodzone, więc naprawa może trwać bardzo długo, dlatego program powrotu do zdrowia należy wykonywać uczciwie, żeby dać szansę organizmowi na regenerację i odnowę.

Chorzy jednak często wolą oczekiwać na cud, liczą na cudowne uzdrowienie i szukają jakiegoś eliksiru, który swoją mocą sprawi, że ciało, które latami było zaniedbywane, teraz jak za pomocą czarodziejskiej różdżki zostanie uzdrowione.

A cudu nie będzie, bowiem z ciałem jest tak samo jak z ogrodem - piękny ogród wymaga pielęgnacji. Jeśli tylko go na jakiś czas zostawimy bez opieki, będzie zachwaszczony, zaniedbany, opuszczony, dziki. W Biblii zostało napisane:

„Pan stworzył z ziemi lekarstwa, a mądry człowiek nie będzie nimi gardził".

Te ziołowe lekarstwa pokazują ludziom inny świat - świat miłości, radości, świat piękna i mądrości - świat pełen harmonii, ładu i porządku, świat doskonały w swojej prostocie - świat, który wciąż wyciąga do nas przyjazną dłoń.
Zaufajmy więc ogromnej mądrości i bezinteresownej miłości Stwórcy i wytrwajmy w zdrowiu do końca.

Stefania Korżawska

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  123

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-902994-9-5

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...