Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-4152-9
Autor: Marcin Szabelski
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Sztuka uwodzenia słowami

   Kiedy piszę te słowa, mam za sobą setki godzin przeżytych upokorzeń, wyśmiewania mnie i dylematów. Nie chce się wierzyć, że kiedyś nie wiedziałem, co powiedzieć do nieznajomej kobiety i jak rozpocząć z nią rozmowę. To było okropne i bardzo frustrujące. Wkurzało mnie to.
  Spędzałem po kilka godzin dziennie w centrum handlowym, próbując podejść do nieznajomej kobiety; prawie prosiłem kobiety o najmniejszy sygnał zainteresowania. Rodzina się ze mnie śmiała, kobiety mnie odrzucały i myślały, że jestem dziwny, a ja czułem się okropnie. To były straszne lata. Mój bilans dziś? Spałem ze 172 kobietami, w tym były tancerki i modelki.
   Mówię to wszystko nie dlatego, że chcę się pochwalić. Chcę Ci pokazać, że możesz osiągnąć taki sam efekt i nie będzie w tym nic nadzwyczajnego. Dlatego przekażę Ci moją najlepiej sprawdzoną wiedzę, abyś po lekturze tego poradnika widział od razu efekty, nawet jeśli wcześniej nie wiedziałeś, co powiedzieć nowo poznanej kobiecie albo rozmawiałeś z nią w beznadziejny sposób i nie byłeś nawet o krok bliżej do rozkochania jej w sobie.
  Teraz przejdziemy przez to razem, będzie to miły i spokojny proces. Nie jestem wcale hardcorowcem. Właściwie to jestem już spokojny. I kobiety to cenią. Dlatego przekażę Ci to, co najważniejsze, żebyś się cieszył towarzystwem kobiet.
  Jak kiedyś policzyłem, żeby przekazać CAŁĄ moją wiedzę o kobietach i uwodzeniu, nie wystarczyłoby 30 dni. Na szczęście dla Ciebie: nie o to chodzi, żebyś o uwodzeniu wiedział wszystko. Nie sądzę, żebyś chciał też być encyklopedią uwodzenia. To nie jest tak fajne, fajniejsza jest kobieta, która jest wpatrzona w Ciebie i pożąda Twojego dotyku.
   Mam często wrażenie, że część technik uwodzenia jest niemoralna, nieetyczna, aspołeczna, manipulacyjna i powinno się ich zabronić. Tak, przyznajmy to sobie szczerze ©.Te techniki zwykle czynią z kobiet potulne baranki, które chętnie wskakują uwodzicielom do łóżka i są z tego zadowolone. Na pocieszenie powiem Ci, że kobiety też mają swoje techniki i to wcale nie gorsze od naszych. Więc stosując się do wskazówek z mojego poradnika, wyjdziesz z remisem. Ważne jest, żebyś wiedział to, co jest Ci potrzebne do tego, żebyś stał się mężczyzną pociągającym i skutecznie zdobył dla siebie dziewczynę (lub dziewczyny, jeśli tego chcesz).
   W pierwszej części poradnika dam Ci to wszystko, co jest WAŻNE. Wiedzę, której w tak drobnych szczegółach nie ma chyba nikt w Polsce. Po co masz się męczyć i testować w swoim życiu różne teksty i techniki. Ja tę pańszczyznę odrobiłem za Ciebie ©.
   W książce skoncentrowałem się na moich doświadczeniach z początkowych momentów znajomości z różnymi nowo poznanymi kobietami — to początki decydują w 95% o tym, co się będzie działo z Wami dalej. Czyli najwięcej w moim poradniku będzie o tym, jak zacząć znajomość, jak poprowadzić rozmowę z nieznajomą kobietą. Jak wzbudzić w niej zainteresowanie, aktywność, sprawić, że w relacji pojawi się seksualna chemia, a później to rozwijać.
  Nie wiem, co sprawiło, że chcesz zmienić swoje życie i radykalnie poprawić jakość Twoich relacji z kobietami. U mnie był to zawód miłosny związany z pewną dziewczyną.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marcin Szabelski

 • Liczba stron: 

  288

 • Wymiary: 

  140x208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-4152-9

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy