Tantra. Sztuka Świadomego Kochania
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7554-157-1
Autor: Charles Muir, Caroline Muir
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

Wprowadzenie do książki

Tantra. Sztuka świadomego kochania

    Zgodnie z doktryną filozofii tantrycznej nauki tantry odradzają się z każdą epoką. Mamy nadzieję, że podzielicie nasz zachwyt i zdumienie nad doskonałą trafnością, z jaką owe nauki starożytnego Wschodu sprawdzają się w naszej współczesnej kulturze. Są one ważnym narzędziem dla współczesnych par poszukujących radykalnie odmiennych sposobów współżycia, par, które do końca pragną zachować wzajemną miłość i namiętność. Widzieliśmy mężczyzn i kobiety opuszczających nasze seminaria w stanie pogłębionej świadomości siebie i swojej miłości. Naszą nagrodą są liczne listy i kartki donoszące, że pogłębiona świadomość między nimi nie była jakimś niezwykłym, ulotnym epizodem, lecz stała się trwałą częścią ich związku.
    Seks tantryczny nie obiecuje natychmiastowych rezultatów, nie stanowi zbioru gotowych recept na seks wyczynowy. Jednak u par, które pragną wzbogacić swój związek, seks tantryczny wyzwala specyficzny rodzaj energii, która buduje harmonię, zwiększa intymność i rozkosz płciową. Krótko mówiąc - seks tantryczny stwarza niecodzienne partnerstwo.
    Naszą książkę podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza jest wprowadzeniem do tantry, przedstawia jej cele, filozofię życia i nauki, na których opiera się jej praktyka. Inaczej mówiąc, pokazuje ona sposób działania tantry, zwłaszcza w odniesieniu do związków partnerskich. Natomiast druga zęść poświęcona jest rytuałom seksualnym oraz jodze, czyli -związkowi” uprawianemu dla osiągnięcia ekstatycznego połączenia w miłości.

Charles i Caroline Muir
Kahului, Hawaje

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Charles Muir, Caroline Muir

 • Tytuł oryginału: 

  Tantra : the art of concious loving

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  135x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7554-157-1

 • Tłumacz: 

  Teresa Tarkowska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy