Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60472-89-7
Autor: Jurij Karpenkov, Nadezdha Matveeva
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: ars scripti-2

Wprowadzenie do książki

Ustawienia systemowe

   Fenomen ustawień systemowych ekscytuje umysły i serca wielu osób. Ci, którzy uczestniczą w sesji ustawień po raz pierwszy obserwują to, co się dzieje jak cud. Obserwatora dziwi to, że całkiem obcy sobie ludzie spełniający rolę zastępców, uzyskują dostęp do informacji o rodzinnym lub organizacyjnym systemie. Wstrząsa tempo zmian zachodzących w roboczym polu, w stanie klienta, a potem i w jego codziennym życiu. Poraża prostota procesu i skala zachodzących zmian. Wielu wykrzykuje: ,Jo po prostu niemożliwe! Tak nie może być! Kim wy jesteście - czarodziejami?!"
   Celem tej książki jest zdemaskowanie „cudów", opowiedzenie o fenomenie ustawień jak najszerszemu kręgowi ludzi maksymalnie prostym i dostępnym językiem. Przecież każdy człowiek dążący do rozwoju ma prawo uczynić systemowe ustawienia swoją zaletą, narzędziem i sposobem ułatwiającym życie.
  W swojej strukturze książka prezentuje zbiór esejów, które są pogrupowane w rozdziały.
  Rozdział „Podstawy" poświęcony jest teorii metody. Rozumiejąc w ogólnych zarysach pojęcia związane z ustawieniami można lepiej przyjmować praktykę.
  Rozdział „Proces" jest swoistym instruktażem dla uczestnika ustawień.
  W rozdziałach „Relacje", „Sukces", „Zdrowie" zebrane zostały informacje interesujące bardzo wielu. Jeśli podczas czytania książki napotkacie na powtórzenia, to jest to normalne. Podczas rozwiązywania całkiem różnych problemów mogą być stosowane podobne metody i narzędzia. Dlatego zalecamy rozpoczynanie czytania od najbardziej aktualnego dla danej osoby tematu.
  W rozdziale „Praktyka i rezultaty" czytelnik może zapoznać się z wypowiedziami naszych klientów i uczniów na temat metody ustawień i zorientować się, co go najbardziej zainteresuje.

UWAGA! Tej książki nie należy czytać, jeśli nie chce się zmieniać swego życia na lepsze.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jurij Karpenkov, Nadezdha Matveeva

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60472-89-7

 • Rok wydania: 

  2015

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...