Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2437-9
Autor: Brenda Barnaby
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Więcej niż Sekret

   Głównym powodem, dla którego postanowiłam napisać tę książkę, jest głębokie przekonanie, że właśnie trafia się nam jedyna w swoim rodzaju okazja — okazja mająca wiele wspólnego z wciąż rosnącą popularnością, jaką cieszą się na całym świecie wszelkie teorie doskonalenia umysłowego. Również fakt, że dzieje się to akurat teraz, w pierwszych latach trzeciego tysiąclecia, nie jest zwykłym zbiegiem okoliczności. Najbardziej ewidentnym przykładem zjawiska, o którym mowa, jest ogromny sukces, jaki odniosła praca Rhondy Byrne Sekret, zarówno w swej wersji filmowej, jak i książkowej.
   Przy współpracy ponad dwudziestu mistrzów doskonalenia umysłu i specjalistów w zakresie rozwoju osobistego Byrne przedstawia widzom oraz czytelnikom cały szereg opinii na temat podstaw teoretycznych i zastosowania w praktyce   Prawa Przyciągania wibracji myślowych. Autorka przyznaje, iż teoria ta istnieje od niepamiętnych czasów, a wśród jej adeptów na przestrzeni wieków znaleźć można wiele wybitnych osobistości. Nowością ma być jednak to, że teraz „sekret” zostaje udostępniony szerokiej publiczności za pośrednictwem współczesnych nam mistrzów i przewodników duchowych — na przykład tych, którzy zabierają głos w tym chóralnym dziele.
  Z wielkim szacunkiem odnosimy się do doskonałej pracy Rhondy Byrne i szczerze podziwiamy klarowność, z jaką udało jej się przedstawić pojęcia, które nie zawsze są łatwe do wytłumaczenia. Ale przede wszystkim podzielamy jej głęboką i pełną entuzjazmu wiarę w istniejącą za sprawą boskiego tchnienia ukrytą moc naszego umysłu, dzięki której możemy:

Odmienić nasze życie w taki sposób, aby doznać spełnienia, zadowolenia oraz satysfakcji ze stawianych sobie celów.

   Dlatego właśnie książka ta nosi tytuł Więcej niż Sekret. Nie chcemy ani podważać, ani próbować prześcignąć dzieła australijskiej autorki. Wręcz przeciwnie, chodzi nam o usytuowanie go w kontekście daleko szerszego zjawiska, w którym zajmuje ono już teraz znaczącą pozycję. Innymi słowy, chcielibyśmy uzupełnić rewelacje zawarte w Sekrecie innymi informacjami, wydarzeniami, nazwiskami, sekretami i radami, które w równym stopniu składają się na to, co można by nazwać „szansą nowego tysiąclecia”.
   Jesteśmy przekonani, że w ten sposób Czytelnik będzie w stanie zobaczyć to zjawisko w szerszym kontekście, zapoznać się z argumentami, które każą nam wierzyć z tak wielką siłą w ową fantastyczną energię, której pokłady znajdują się w głębi naszego umysłu. I, przede wszystkim, zamieszczamy tu również szeroki wachlarz porad i ćwiczeń autorstwa najlepszych przewodników duchowych i mistrzów naszych czasów.
Mam nadzieję, że książka ta zachęci Cię do działania, a na jej stronach znajdziesz drogę prowadzącą do wspaniałych i niezwykłych doświadczeń, które pozwolą Ci:

Odmienić Twoje życie i spełnić Twe największe pragnienia!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brenda Barnaby

 • Tytuł oryginału: 

  Más allá de El Secreto

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-246-2437-9

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Jachimska-Małkiewicz

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...