Prawo Przyciągania
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-336-3
Autor: Esther Hicks, Jerry Hicks
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373773363
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Prawo przyciągania

   Przełomowa filozofia praktycznej duchowości, którą niebawem odkryjesz w niniejszej książce, została po raz pierwszy objawiona Esther i mnie w roku 1986 jako odpowiedź na bardzo długą listę pytań, które pozostawały bez odpowiedzi przez wiele długich lat.
    Na stronach tej książki znajdziesz podstawy Nauk Abrahama ™ w formie, w jakiej zostały nam z miłością przekazane w pierwszych dniach naszych z nimi rozmów (proszę odnotować, iż za imieniem w liczbie pojedynczej „Abraham” kryje się grupa miłujących istot, co jest powodem, dla którego odnoszę się do nich w liczbie mnogiej).
     Nagrania, z których powstała książka, którą trzymasz w ręku, zostały najpierw oficjalnie opublikowane w 1988 roku jako część albumu wydanego na kasetach, zawierającego dziesięć Wyjątkowych Tematów (Special Subjects). Jednak od tego czasu wiele aspektów podstawowych nauk Abrahama dotyczących Uniwersalnego Prawa Przyciągania zostało opublikowanych w różnej postaci: książek, płyt CD, płyt DVD, talii kart, kalendarzy, artykułów, programów radiowych i telewizyjnych oraz warsztatów, jak również były one opublikowane przez wielu innych bestsellerowych autorów, którzy włączyli nauki Abrahama do swojego repertuaru nauk. Jednakże jeszcze nigdy wcześniej przed ukazaniem się niniejszej książki Prawo Przyciągania oryginalne nauki Abrahama nie zostały opublikowane w całości w pojedynczym wolumenie.
(Jeśli chciałbyś usłyszeć jedno z oryginalnych nagrań z tej serii, znajdziesz je w nagraniu Wstęp do Abrahama oferowanym jako gratisowy, 70-minutowy plik do załadowania na naszej stronie: www.abraham-hicks.com).
    Książka niniejsza powstała z przeniesienia zapisów naszego oryginalnego Zestawu dla Początkujących pt. „Podstawy Abrahama" („Abraham Basics” Starter Set) w postaci pięciu płyt CD, a następnie z prośby skierowanej do Abrahama, aby poddali ją lekkiej redakcji dla wzmocnienia czytelności słowa mówionego. Ponadto Abraham wzbogacili ją o kilka nowych fragmentów dla wzmocnienia jasności i utrzymania kontynuacji przekazu.
   Miliony czytelników, słuchaczy i widzów korzysta z radością z wartości, jaką niosą im niniejsze nauki. Esther i ja jesteśmy również zachwyceni możliwością zaprezentowania wam oryginału podstawowych nauk Abrahama w postaci książki Prawo Przyciągania.
   Lecz jak ma się niniejsza książka do książki Abrahama Proś a będzie ci dane? Cóż, uznaj Prawo Przyciągania za elementarz, z którego wzięły początek wszystkie inne nauki. A książkę Proś a będzie ci dane uznaj za najbardziej wszechstronny wolumen pierwszych 20 lat nauk Abrahama zebranych w jednym tomie.
   Przejrzenie owego przemieniającego życie materiału podczas prac przygotowawczych do wydania niniejszej książki było cudownym doświadczeniem dla Esther i dla mnie, gdyż przypomniało nam o tych podstawowych i prostych Prawach, których działanie Abraham skutecznie objaśnili nam tak wiele lat temu.
    Od momentu, w którym po raz pierwszy odebraliśmy niniejszy materiał, Esther i ja uczyniliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zastosować w naszym życiu całą wiedzę płynącą z tych Praw, a cudowny postęp w naszym wypełnionym radością życiu jest absolutnie zdumiewający. Wzięliśmy Abrahama za słowo, gdyż wszystko, co nam powiedzieli, wydawało się nam niesamowicie logiczne, lecz prawdziwa wartość wynikająca ze stosowania tych nauk potwierdziła się w naszych codziennych doświadczeniach. Dlatego z przeogromną radością możemy wam przekazać tę prawdę płynącą z naszego własnego doświadczenia: To naprawdę działa!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Esther Hicks, Jerry Hicks

 • Tytuł oryginału: 

  The Law of Attraction: The Basics of the Teachings of Abraha

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-336-3

 • Tłumacz: 

  Beata Kubik

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...