Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2606-9
Autor: Andrzej Batko
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: One Press

Modelowanie przyszłości

Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości

   Czy chcesz się dowiedzieć, jak sprawić, aby Twoje marzenia na zawsze pozostały tylko marzeniami i nigdy nie zmaterializowały się w Twoim życiu?

  Nie, nie pomyliłem się, pisząc powyższe zdanie. Nie jest to też chochlik drukarski.

   Czy chcesz dowiedzieć się, jak na zawsze zatrzymać marzenie o tym wyśnionym samochodzie i do końca życia patrzeć na innych, którzy jeżdżą dokładnie takim autem, o jakim marzysz od lat?

  Mogę Ci również powiedzieć, co zrobić, aby do końca życia snuć marzenia o tym wyśnionym domu, w którym nigdy nie zamieszkasz.

   Czy chcesz poznać receptę na zachowanie na zawsze obecnego stylu życia, stanowiska i rodzaju pracy oraz, co gorsza, obecnych dochodów, bez żadnych znaczących jakościowo lub ilościowo zmian na plus? Czytać, słuchać i oglądać ludzi, którzy prowadzą taki styl życia, o jakim Ty marzysz, wykonują pracę, która by Cię uszczęśliwiła, gdyby ktoś Ci ją zaproponował? Do końca swojego życia ograniczać wydatki swoje i swoich bliskich, zastanawiając się, jak to jest, gdy żyje się bez takich ograniczeń?

    A może chcesz dowiedzieć się, co zrobić, aby nigdy nie poznać smaku pocałunku tej osoby, o której marzysz, i z daleka patrzeć na jej szczęśliwe życie z kimś innym? Mogę Ci również przekazać parę „patentów” na bycie skazanym na samotność lub życie i pracę w otoczeniu ludzi, których nie lubisz.

   Zastanawiasz się, czy żartuję lub czy oszalałem? A może myślisz: „Nie potrzebuję Twoich porad, niektóre z tych sposobów znam i z powodzeniem stosuję” lub zadajesz, sobie pytanie: „A po co mi taka wiedza?!”. Nie zwariowałem, a co do reszty, to po części masz rację. Prawie każdy potrafi robić to, o czym piszę, czyli marzyć. Wszyscy to robimy w wolnych chwilach, aby potem wrócić do tak zwanej „rzeczywistości” lub „prawdziwego życia”.

   No, trochę przesadziłem. Nie wszyscy tak robimy, są ludzie, którzy swoje marzenia realizują, materializują w swoim życiu i biorą się za następne marzenia, większe i śmielsze.

   Oczywiście rezultaty, które uzyskali, można przypisać łutowi szczęścia, tzw. „układom” albo wręcz tajnemu spiskowi tych, którzy promują „swoich”, komunistów, Żydów lub „tajnych grup trzymających władzę”. Albo można zacząć myśleć, poczuć inspirację, zaciekawić się lub zezłościć i zacząć poszukiwać. Możliwe, że właśnie Ty jesteś osobą, która to zrobiła, i już poszukuje recepty, przepisu i odpowiedzi na pytania w rodzaju:

 • Jak zdobyć to, o czym marzę?
 • Co szczególnego robią ci, którzy przekuwają swoje marzenia w rzeczywistość?
 • Czym się różni to, JAK ja realizuję swoje marzenia, od tego, JAK oni to robią?
 • Czy jest jakaś recepta lub przepis na to, aby marzenie stało się rzeczywistością?


   Może jesteś jedną z osób, które, aktywnie poszukując, trafiły na odpowiednie książki, filmy lub warsztaty, na których mówi się o sposobach na sukces, „przyciągnięcie do siebie” tego, czego pragniesz, lub „programowanie swojej przyszłości”.

   Jest to prawdopodobne, bo w ciągu ostatnich lat powstał cały „przemysł” oparty na uczeniu ludzi osiągania celów, realizowania pragnień i marzeń oraz wpływania na swoją przyszłość. Wydano setki książek, rocznie odbywają się tysiące warsztatów i szkoleń i miliony obejrzały już film Sekret (w samej Polsce ponad 200 000, a jeśli liczyć pirackie kopie, to o wiele więcej), toczą się dyskusje w gronach znajomych i na licznych forach internetowych. Właśnie te dyskusje zainspirowały mnie do napisania tej książki-poradnika, którą może za chwilę odłożysz z powrotem na ladę albo zabierzesz ze sobą i przeczytasz.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andrzej Batko

 • Liczba stron: 

  120

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-246-2606-9

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...