Życie: podręcznik sztuki przetrwania
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-66-4
Autor: Łukasz Miszewski
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Życie: podręcznik sztuki przetrwania

   STRACH SIĘ.BAĆ? Ziemię najechała tajemnicza rasa z Kosmosu. Chodzą w białych Kitlach i wykonują eksperymenty na ludziach. Doszło już do tego, ze barmani w restauracjach serwuję paliwo i nawet nie bezołowiowe, straż pożarna straszy ogniem, a samoloty zadarły z panem Newtonem i nie spadają! W dodatku budynek Urzędu Skarbowego przejęło piekło. Nic dziwnego, że Polacy zostali wpisani na listę ginących gatunków! Popełniają akty zbiorowego samobójstwa - trup, trup, śniadanie, trup, trup, liczenie Kuł, trup, trup, golenie, śmierć. Dziki Zachód!

   Jak w tym wszystkim uniknąć trzasku gruchotanych w paszczy Kości ? Z naszej Książki Życie: podręcznik sztuki przetrwania dowiesz się, jak tego dokonać. Powiemy ci: czym jest tajemnicza fala, która mówi ludziom, co mają robić o której kłaść się spać i o Której wstawać? co jest największym oszustwem ludzkości? Kim jest Antoni Piechniczek, skoro jako jedyny przeżył masakrę dinozaurów? i co doprowadziło do powstania instytucji, zwanej Pawłem Delągiem?

   Nauczymy cię ekonomii życia, czyli jak w pokrętny sposób zwalczyć morświny na Helu, uniknąć Chińczyków i nie dać się pożreć windom.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Łukasz Miszewski

 • Liczba stron: 

  136

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-66-4

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy