Wczytuję dane...
KOD: 506219
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788324181407
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Amber

Erich von Daniken na tropach kosmicznych śladów.
Naszą planetę odwiedziły kiedyś pozaziemskie istoty, które nawiązały kontakt z ludźmi i wpłynęły na dalszy rozwój ludzkości.
Erich von Daniken od 50 lat tropi kosmiczne ślady, a z naukowych badań wyciąga niezwykłe wnioski i stawia pytania, jakich nikt nie ośmielił się zadać.

W Anatolii odkryto monumentalne budowle o 6000 lat starsze od piramid w Gizie. Zbudowano je z bloków kamiennych ważących po 50 ton. W jaki sposób ludzie epoki kamiennej tego dokonali?
Niedaleko Belgradu odkryto kulę kamienną, na której z ogromną precyzją wygrawerowano gwiazdozbiory z epoki kamiennej. Kto miał taką wiedzę i po co to zrobił?
Dlaczego na wielu prehistorycznych wizerunkach ludzkie postacie przypominają astronautów?
W jednym z przekazów historycznych Indian Mapucze mowa jest o dwóch istotach, które ostrzegły szczep przed wielką powodzią. Potem udały się do ,,wielkiej góry, stojącej na czterech nogach", która uleciała w niebo. Czy był to statek kosmiczny?

Takich pytań jest znacznie więcej. Ciekawość zakazana! przynosi nowe dowody słuszności tezy Danikena. Wraz ze znakomitymi naukowcami, takimi jak profesor Navia, Peter Fiebag, Reinhard Habeck czy Hartwig Hausdorf, autor prezentuje nowe odkrycia, które po raz kolejny dowodzą jednego: przebieg najdawniejszych dziejów ludzkości jest przedstawiany w sposób fałszywy!

ERICH VON DANIKEN to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest najczęściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy. Wiele z nich, m.in. legendarny bestseller Wspomnienia z przyszłości, zostało sfilmowanych.

Detale

 • Autor: 

  Erich von Daniken

 • Format: 

  238x164 mm

 • Ilość stron: 

  352

 • ISBN: 

  9788324181407

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...