101 Trików Seksualnych
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61048-90-9
Autor: Sofia Capablanca
EAN: 9788361048909
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Buchmann

Wprowadzenie do książki

101 trików seksualnych

101 sposobów na odkycie prawdziwej rozkoszy

    Książka 101 trików seksualnych, zawierający opis 101 trików seksualnych, wspartych tysiącletnią nauką Kamasutry, stanowi próbę stworzenia podręcznika, który mógłby pomóc kochankom we wzajemnym sprawianiu sobie rozkoszy.Właściwie na całym świecie słyszano o księdze miłości zwanej Kamasutrą, znanej również jako „Aforyzmy o miłości”. O jej autorze zaś, hinduskim mędrcu o imieniu Watsjajana, wiadomo niewiele ponad to, że żył prawdopodobnie w I lub II wieku naszej ery i był uczony w sposobach i metodach poznawania seksu, odczuwania go i rozkoszowania się nim.
   On sam twierdził, że „przyjemność cielesna jest tak potrzebna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jak pożywienie, i stanowi bodziec dla umysłu tak ważny, jak nauka”.
   Kamasutra bez wątpienia należy do dziedzictwa kulturowego ludzkości. Można w niej odnaleźć opisy licznych sztuk i sekretów erotycznych, przedstawionych przez pryzmat szerokiego wachlarza fantazji seksualnych i stosunków miłosnych.W dziele tym, mówiącym o sposobach wykorzystywania twórczej inwencji człowieka w dziedzinie erotyki, autor stara się przedstawić zarówno czytelnikom sobie współczesnym, jak i przyszłym pokoleniom traktat o pieszczotach, pozycjach i zachowaniach, którym powinna sugerować się para kochanków, aby osiągnąć doskonałość przed związkiem miłosnym i cielesnym, a także w jego trakcie i po zakończeniu. Pierwsza część książki 101 trików seksualnych, Kama, jest całkowicie poświęcona przyjemności i jej osiąganiu, druga zaś, zwaną Sutrą, jest podręcznikiem właściwego zachowania, zawierającym zasady moralne i inne normy, skierowanym zarówno do mężczyzn, jak i kobiet.

   101 trików seksualnych poświęcona pierwszej części Kamasutry, jednakże nie będziemy ograniczali się jedynie do opiewania jej doskonałości, zamierzamy zawrzeć w niej również godne uwagi innowacje, które do sztuki miłości wprowadzili mężczyźni i kobiety naszych czasów.

    Przedstawiamy w niej niektóre z nauk o zwyczajach, pieszczotach i naturze związku miłosnego, które Watsjajana pozostawił późniejszym pokoleniom w zbiorze aforyzmów znanym pod nazwą Kamasutra. 13 wykładów zaprezentowanych w tej książce to jedynie część traktatu o miłości; druga, nie mniej ważna, opisuje 2000 pozycji, w których można uprawiać miłość, co z pewnością zasługują na osobne wydanie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sofia Capablanca

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  140x190

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-61048-90-9

 • Tłumacz: 

  Magda Witkowska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy