Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-354-7
Autor: Doreen Virtue
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Anielskie liczby

   W Anielskich liczbach otrzymałam anielsko ukierunkowane wiadomości, które są bardzo proste, przyziemne i praktyczne. Jest to materiał źródłowy ułatwiający ci zrozumienie sensu liczb, które widzisz. Dzięki temu materiałowi wiesz, co zrobić z tymi informacjami. Na przykład aniołowie często naprowadzają cię na następny krok poprzez pokazanie zachęcającej liczby takiej jak 7. Co jednak, gdy pragniesz poparcia od ludzi wokół, ale oni ci tego nie ofiarowują?
   Podaję to, co aniołowie mi powiedzieli: „Możesz medytować nad jakąkolwiek sekwencją numeryczną w celu przywołania do swojego życia jej wibracyjnych własności”.
Innymi słowy, jeśli pragniesz większego dostatku we własnym życiu, narysuj lub wpatrz się w dużą ilość ósemek. Podczas, gdy przelatujesz wzrokiem tę książkę, poszukaj sekwencji lub wiadomości, które opisują twoje cele, pragnienia i intencje. Następnie napisz te liczby (oraz, jeśli sobie tego życzysz, wiadomości) na kawałku papieru, gdzie możesz często na nie patrzeć i medytować nad nimi.
   Ta praca sięga jedynie do liczby 999. Gdy jednak ujrzysz sekwencję z czterema lub większą ilością cyfr, możesz nadal korzystać z tej książki, aby ustalić ich sens. Po prostu rozbij sekwencję numeryczną na 2- lub 3-cyfrowe sekwencje, po czym zajrzyj do książki. Twoja wiadomość stanowi akumulację wszystkich mniejszych sekwencji numerycznych.
   Przykładowo, jeśli utrzymujesz spojrzenie na sekwencji numerycznej 219524, rozbijesz ją na mniejsze kawałki składające się z 1,2 lub 3 cyfr. W tym przypadku twoja sekwencja byłaby 219 i 524. Tak więc najpierw sprawdź pierwsze trzy cyfiy (219) w tej książce:

219
Twoje myśli są teraz skupione na pracy zawodowej oraz na twoim celu. Optymizm przynosi nagrody, których poszukujesz, więc bądź pozytywny.

Następnie zerknąłbyś na drugi zestaw trzech cyfr (524):

524
Aniołowie i archaniołowie czuwają nad twoimi nowymi przedsięwzięciami i pomagają ci przeobrazić twoje idee oraz marzenia w rzeczywistość.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  Angel numbers 101

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  125x176

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-354-7

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...