Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-763-3
Autor: Hal Elrod
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Dwie decyzje, dzięki którym realizacja najważniejszych celów będzie nie tylko możliwa, ale nieunikniona

Fenomen 2 kroków jest kontynuacją bestselleru Fenomen poranka, który zafascynował ludzi w ponad 70 krajach. Hal Elrod udowadnia, że aby osiągnąć niesamowite rezultaty, wystarczą tylko dwie decyzje. Pierwsza to podtrzymywanie niewzruszonej wiary w sukces, druga – włożenie nadzwyczajnego wysiłku w swoje starania. Aby zdarzył się „cud” i twoje marzenia się ziściły; abyś stał się tym, kim chcesz być, potrzebujesz jednego i drugiego, konsekwentnie i przez dłuższy czas. Przyda ci się też rada, jak panować nad swoimi emocjami – w każdych okolicznościach, a zwłaszcza w chwilach zwątpienia.
Autor pomoże ci wybrać właściwy cel i przekuć całą tę wiedzę w praktykę – na podstawie 30-dniowego testu fenomenu dwóch kroków.

Stań się Mistrzem Fenomenu – realizuj najśmielsze marzenia!

Albert Einstein mawiał: „Wszystko należy upraszczać tak bardzo, jak tylko można, ale nie bardziej”. Czytając Fenomen 2 kroków, miałem wrażenie, że Hal Elrod doprowadził tę zasadę do perfekcji. Autor proponuje prostą regułę, która ułatwi przechodzenie z poziomu „możliwe” na poziom „nieuniknione” i sprawi, że niezrealizowane marzenia staną się rzeczywistością.
Pierwszy krok to uwierzyć w swój plan, uwierzyć w sposób niezachwiany (optymiści nie będą mieli z tym problemu, pesymiści powinni przeczytać pierwszą książkę Elroda, Fenomen poranka, w której znajdą konkretną strategię działania).
Drugi krok to włożenie nadzwyczajnego wysiłku w realizację tego planu poprzez wytrwałość i konsekwencję.
Jesteś gotów postawić te DWA KROKI? Jeżeli tak, to książka, którą trzymasz w ręce, będzie najlepszym kompanem na twojej nowej drodze.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Hal Elrod

 • Liczba stron: 

  239

 • Wymiary: 

  155x230

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7579-763-3

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...