Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60528-56-3
Autor: Nikołaj Szerstiennikow
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360528563
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Białe tango sukcesu. Los zaprasza nas do tańca

   Nie jest łatwo obcować z Fortuną - ale czy to oznacza, że powinniśmy się pogodzić z takim stanem rzeczy? Można tak postąpić, ale można też zacząć tworzyć swój sukces. Sukces cechuje większa stałość i jeśli uda się nam go osiągnąć, wtedy zostanie z nami na długo, być może na zawsze.
   Oczywiście nie trzeba przydawać takim pojęciom, jak: sukces, powodzenie, pomyślność szczególnych mistycznych cech, nie należy utożsamiać ich z konkretnymi osobami. Życiowe powodzenie jest wynikiem olbrzymiej pracy wewnętrznej, produktem ciągłych nieświadomych wysiłków zmierzających do stworzenia ogólnego tła sukcesu, pomagających w osiągnięciu zamierzonego rezultatu. To praca nieustająca, głęboka, przenikająca całe nasze życie. Bez niej osiągnięcie sukcesu jest niemożliwe.
    Będziemy się stykać z różnymi partnerami, będziemy przestrzegać określonych praw i zasad, postępować zgodnie z ogólnie przyjętymi normami zachowania. Możemy kontynuować porównanie z tańcem, w którym te konwenanse uwidoczniają się w szczególnie wyraźny sposób. Jeden z partnerów prowadzi drugiego i oboje wykonują złożony rytmiczny układ. Przypomnijmy, że w dawnych czasach ludzie za pośrednictwem tańca wyrażali wszystkie życiowe wydarzenia. Obecnie żyjemy w czasach niezwykłego pośpiechu, nie oczekujmy więc, że ktoś nagle zacznie przedstawiać w tańcu to, co się wydarzyło w ciągu dnia. Taniec jako środek komunikacji już nie istnieje - stał się rozrywką. Jednak jego pierwotny sens nie zniknął z naszej podświadomości. Każdy w swym wnętrzu, podobnie jak nasi pradawni przodkowie, tańczy swój taniec w nadziei, że piruety pomogą wyrwać się z bagna rutyny i szarości życia. Niestety właściwie nie mamy pojęcia, co możemy wyrazić przez swój ruch wewnętrzny i nie wiemy, jak to zrobić.
   Czytelnik znajdzie w tej książce rozwiązania dotyczące wielu palących kwestii: jak współpracować z partnerem biznesowym, w jaki sposób budować stosunki z innymi ludźmi w klimacie zaufania będącego przecież podstawą sukcesu, w jaki sposób osiągnąć sukces, jakie działania należy podjąć, aby powodzenie stale towarzyszyło nam w życiu. Podstawowa wiedza na temat współdziałania z nieświadomą psychiką, kontakt z podświadomością innego człowieka - to jeszcze niepełny przegląd tematów zaprezentowanych w książce. Istotny przy tym jest fakt, że wszystko co zawarto w tej książce, zostało sprawdzone i przepracowane w grupach treningowych. Każdy z nas może nauczyć się być szczęśliwy, jeśli sam tego zechce. A chęci są równoznaczne z pokonaniem połowy drogi do zamierzonego celu. Pragnienie utrwalone w podświadomości jest zwiastunem powodzenia. Jeśli wszystko wykonamy prawidłowo, Fortuna, niczym mądra kobieta wiedząca doskonale, czego chce, zaprosi nas do białego tanga - tańca sukcesu... Możemy wybrać: przyjmujemy zaproszenie czy odmawiamy... Być może zaproszenie zaoferował nam sam Los?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nikołaj Szerstiennikow

 • Tytuł oryginału: 

  белое танго успеха. Судьбa приглaшaет вaс нa тaнец

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60528-56-3

 • Tłumacz: 

  Alina Skoneczna

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...