Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-773-6
Autor: Włodzimierz Łazowski
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Fizyka zjawisk radiestezyjnych

Teoria i praktyka

  Fizyka ze swoimi badaniami powoli przesuwa się w stronę nieznanego i wkracza na teren, gdzie zaczyna następować styk dwóch tak różnych światów - znanego nam doskonale materialnego świata fizycznego i pełnego tajemnic, niedostępnego dla naszych fizycznych zmysłów świata energii.
  Te światy nie są dla siebie obce. Tak naprawdę wzajemnie się przenikają, a my przez cały czas mamy z nimi bezpośredni kontakt. Nasze fizyczne zmysły przeznaczone są jednak tylko do odbioru wrażeń ze świata fizycznego, więc nasza świadomość nie potrafi dostrzegać tego, co nas otacza w bardziej subtelnych sferach i jest dla naszych oczu niewidoczne.

  Radiestezja pomaga nam żyć lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. Pozwala również w sposób skuteczny i bardzo przyjazny ingerować w otaczające nas środowisko. Pozwala korygować, a także naprawiać to, co przy okazji bardzo gwałtownego postępu technicznego zostało w naszym środowisku zepsute.

  Ażeby radiestezja była poważnie postrzegana w naukowym świecie i mogła uchodzić za naukę, musi w swoim kręgu pewne rzeczy uporządkować. Badania i ekspertyzy przeprowadzane za pomocą metod radiestezyjnych muszą być ze sobą porównywalne. W przeciwnym wypadku nikt nie będzie ich poważnie traktował. Zbyt łatwo bowiem można zarzucić błędy radiestetom wykonującym jakąś ekspertyzę, zlekceważyć i ośmieszyć ich pracę, jeśli ich wyniki znacznie różnią się od siebie.
   Dotychczasowe sposoby badania długości fali promieniowania radiestezyjnego pozostawiały wiele do życzenia. Zarówno w teorii, jak i w stosowanych metodach badawczych istniało dużo błędów i niedomówień, wprowadzających bardzo wiele zamieszania, utrudniających pracę i zmniejszających wiarygodność tych badań.
   Zanim więc badania długości fali promieniowania leżącego w zakresie zainteresowań radiestezji zostaną zweryfikowane za pomocą metod technicznych, należy uporządkować dotychczasowe metody badawcze a same badania ujednolicić i uprościć.
   Koniecznie należy „odczarować” pewne długoletnie zaszłości, hamujące rozwój radiestezji i zaciemniające towarzyszące jej zjawiska fizyczne. Dopiero wówczas radiestezja będzie mogła wyjść naprzeciw oficjalnej nauce i pomóc jej.
    Radiestetom znane są różne rodzaje promieniowania geopatycznego. Znane są techniczne sposoby usuwania zagrożeń spowodowanych tym promieniowaniem, w coraz większym zakresie poznawane są prawa fizyczne kierujące tym procesem. Wiadomo:

 • że technicznymi metodami da się wpływać na promieniowanie geopatyczne, 
 • w jaki sposób, za pomocą jakich urządzeń i praw fizycznych można na to promieniowanie wpływać, co potwierdzają badania wykonywane za pomocą metod radiestezyjnych, 
 • że można świadomie, za pomocą metod fizycznych, bardzo precyzyjnie ustalić parametry działania urządzeń zabezpieczających, w celu osiągnięcia konkretnych wyników (długości fali, częstotliwości wibracji, zasięgu oddziaływania i siły tego oddziaływania), 
 • że są to efekty stałe i powtarzalne w różnych warunkach. 

  Zatem należy to wszystko uporządkować, ujednolicić, ażeby stało się jasne i ogólnie zrozumiałe. Fizyka musi wiedzieć, co ma badać, musi widzieć cel tych badań, musi mieć nadzieję i jednocześnie widzieć szansę na końcowy sukces.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Włodzimierz Łazowski

 • Liczba stron: 

  496

 • Wymiary: 

  170x245

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7377-773-6

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...