Twoja częstotliwość
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-441-4
Autor: Penney Peirce
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Twoja częstotliwość

   Książka, Twoja częstotliwość, nie jest materią bezwładną, zwykłym papierem pokrytym tuszem uformowanym w różne czcionki i kształty. Prawda sięga głębiej – znacznie głębiej – pod powierzchnię tego, co widoczne dla oczu, namacalne dla dłoni i zrozumiałe dla umysłu.     Chodzi przede wszystkim o to, co przyciągnęło książkę Twoja częstotliwość w twoje pole elektromagnetyczne: energetyczny rezonans pomiędzy tobą i przekazem mądrości zawartym na jej stronach. Właśnie to pole energetyczne Penney Peirce nazywa twoją „częstotliwością domową” czyli osobistą wibracją energetyczną. Słowa tworzące tę książkę również wibrują z określoną częstotliwością energetyczną, której źródłem jest kosmiczna Inteligencja ożywiająca i podtrzymująca życie; mogą one przekazać ci swą lekkość i moc. Kiedy Penney opisuje, jak Duch i Materia tańczą ze sobą w ekstazie, ma się ochotę poznać kroki składające się na te dziewięć faz osobistej transformacji, żeby można było przyłączyć się do tej uroczystości.
   Towarzystwa naukowe na całym świecie zgadzają się, że energia tworzy wszystko i że układy energetyczne są świadome. Mówią, że Ziemia kręci się w nieskończonym polu elektromagnetycznym. Wszystko ma swój udział w tej wirującej, oscylującej, wibrującej energii.    Ciekawe, jak powszechnie uznajemy energię kosmiczną za coś, co znajduje się gdzieś tam, w odległym miejscu, poza ziemią, po której stąpamy. Prawda jest taka, że ta sama energia obecna jest tutaj, w życiu poszczególnych istot i wszędzie w atmosferze, w której żyjemy.   Jesteśmy istotami kosmicznymi, które żyją i poruszają się w taki sposób, że energetycznie wpływamy na każdy zakątek kosmosu. Kiedy więc zajmujemy się tematem częstotliwości energetycznych, nie chodzi o tajemnicze „coś” wibrujące gdzieś w stratosferze, lecz bezpośrednio w naszej indywidualnej przestrzeni wewnętrznej. Pierre Teilhard deChardin, jezuicki ksiądz i paleontolog, określał tę wewnętrzną przestrzeń jako „wewnętrzność” (ang. interiority – słowo to powstało w wyniku jego intuicyjnego związku ze światem naturalnym), którą uważał za energetyczny, wciąż ewoluujący postęp ku materialnej złożoności i świadomości.
   Chardin drogo zapłacił za swoje teorie: jego dzieło zostało zakazane przez Watykan i stał się niemile widziany w rodzinnym kraju, we Francji, więc przeniósł się do Chin, a później do Nowego Jorku. Świadectwem naszego ewolucyjnego postępu jest fakt, że dzisiaj osoby takie jak Penney mogą otwarcie dzielić się wynikami swych wewnętrznych eksploracji w laboratorium świadomości, nie narażając się na religijną czy rządową cenzurę bądź potępienie. W dwudziestym pierwszym wieku dokonuje się przełom w rozumieniu połączenia ciała, umysłu i ducha, a nasze wzajemne powiązania z kosmosem zmieniły nasze poglądy i pozwoliły uświadomić sobie pierwotną inteligencję Ziemi. Ludzkie pojmowanie ewoluowało i w rezultacie ludzkość stała się bardziej świadoma powiązań energetycznych – jedności – z Matką Ziemią i tego, że musimy żyć w harmonii z niewidzialnymi prawami rządzącymi energią i wspierającymi wszelkie życie. Penney stworzyła coś, co nazwałbym „energetycznym szablonem”, wskazującym skuteczne środki, praktyczne zastosowania w codziennym życiu i głębsze aspekty przeżywania przez istotę duchową swego ludzkiego wcielenia.
    Przedstawiony przez Penney szczegółowy opis hinduskiego energetycznego systemu czakr może wskazać sposób oczyszczenia naszego pola energii, wyzwolenia zgęstniałej energii. Stosując starożytne prawdy w obliczu wyzwań współczesnego życia, możemy przejść z Ery Informacji w Erę Intuicji, w której świadomość zbiorowa coraz lepiej łączy się z naszą wrodzoną zdolnością dostrajania się do wyższej częstotliwości „rozwiniętego Ja”, które nazywam Autentycznym Ja.
    Znakomita skala codziennych wibracji, którą przedstawia Penney, opisuje od A do Z wpływ, jaki w ciągu całego dnia wywieramy na własne ciało, emocje i myśli. Razem z jej dziewięcioma etapami transformacji, możemy zastosować pionierskie umiejętności, które dostroją nas do energetycznej częstotliwości własnej bieżącej wibracji, a następnie przyspieszą osiągnięcie częstotliwości wyższej oktawy. Penney dokłada wszelkich starań, żeby precyzyjnie przekazać swą wiedzę i hojnie dzieli się z czytelnikami głębokim zrozumieniem naszej energetycznej anatomii. Przekonująco prezentuje fakt, że nie tylko możemy, ale też mamy obowiązek wyskalować i przeskalować własną „częstotliwość domową”, żebyśmy mogli realizować w życiu swój najwyższy cel.
   Jakże zachęcająco działa świadomość, że zastosowanie intuicyjnej energii nie jest zarezerwowane dla medium i mistyków. Jest to zdolność, którą wszyscy posiadamy i wykorzystujemy, świadomie lub nieświadomie, w różnym stopniu, w zależności od indywidualnego rozwoju. Penney przekazuje dobrą wiadomość, że wykonując ćwiczenia, których nas uczy, możemy świadomie rozwijać swe intuicyjne zdolności i w ten sposób świadomie pobierać energię z pierwotnej skarbnicy wglądu, intuicji i inspiracji – z samego Źródła Życia, znajdującego się w nas samych i wszędzie wokół.
   Świadome kształtowanie i stosowanie energii myślowej jest niezwykle potężnym czynnikiem autotransformacji. Skłoniło ono Carla Junga do opisania w następujący sposób doświadczenia, które stało się jego udziałem w wieku dwunastu lat: „Nagle owładnęło mną przemożne wrażenie, jakbym właśnie wyłonił się z gęstej chmury. W jednej chwili wiedziałem: teraz jestem sobą! To było tak, jakby za mną znajdowała się ściana mgły, a po jej drugiej stronie jeszcze nie było żadnego «Ja». Ale w tym momencie natknąłem się na siebie.    Wcześniej też istniałem, ale wszystko tylko mi się zdarzało. Teraz ja zdarzyłem się sobie”.
  Kiedy przebudzimy się na swoją prawdziwą naturę energetycznych istot, kiedy wnikniemy w swą wewnętrzność i rozpoczniemy świadome zgłębianie tajemnicy świadomości, wtedy „zdarzymy się sobie”. Są tacy, którzy wciąż uważają, że autorefleksja, kontemplacja, medytacja i inne praktyki pracy wewnętrznej służą tylko własnej przyjemności. Jednak badania kliniczne i rewolucyjne postępy w różnych dziedzinach nowoczesnej nauki wciąż dostarczają dowodów empirycznych, świadczących o tym, że praca wewnętrzna w sposób niepodważalny przekształca częstotliwości energetyczne praktykującego. Czy poprzez teorię elektromagnetyczną, grawitacyjną, czy kwantową, nauka odkrywa to, co duchowi giganci wszystkich epok i tradycji przekazują nam od zarania dziejów: jesteśmy świetlistymi istotami energetycznymi obdarzonymi twórczą inteligencją, w pełni przygotowanymi do świadomego uczestnictwa w ewolucyjnym impulsie wszechświata i do pełnego samourzeczywistnienia.
    W Twojej częstotliwości, Penney Peirce inteligentnie i z wyczuciem łączy potężne nauki, osobiste doświadczenia, pracę ze swymi klientami i skuteczne metody, mając na celu podniesienie poziomu naszej „częstotliwości domowej” i poprawę nie tylko naszego życia jako jednostek, ale także istnienia w wymiarze kosmicznym. Połączenie to stanowi doskonały lek energetyczny mający uniwersalne zastosowanie w czasach, w których żyjemy.

– Michael Bernard Beckwith,
autor Spiritual Liberation [Duchowe wyzwolenie]

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Penney Peirce

 • Tytuł oryginału: 

  Frequency: The Power of Personal Vibration

 • Liczba stron: 

  334

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-441-4

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...