Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-704-0
Autor: Kamila Ryszkowska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Oczyszczanie woskiem i jajem

Ludowe terapie na współczesne dolegliwości

  Oczyszczanie jajkiem i woskiem jest kompletnym systemem uzdrawiania, pełnym zabiegiem na ciele fizycznym i ciałach subtelnych (eterycznym, astralnym, mentalnym). Pracę taką wykonuję od 2006 roku.
Zacytuję za Agatą Bednarską: „Zdejmowanie klątw jajkiem powinno być wykonywane przez osobę, której można zaufać, niemniej jednak można taką czynność wykonać samemu. Potrzebne jest do tego świeże jajko, szklanka wody oraz trochę cierpliwości. Oczywiście zachowana musi być powaga i skupienie, ponieważ zdejmowanie klątw jajkiem trwa dosyć długo (30 minut).
   Korzystając z pomocy osoby zaufanej, siadamy do niej plecami, kładąc dłonie swobodnie na kolanach, a ona, trzymając prawą ręką surowe jajko, jego czubkiem wodzi nad wybranymi partiami ciała.

Jak wygląda rytuał oczyszczania woskiem?

   Jajko i wosk są narzędziami, którymi skutecznie można pomóc przy wszelkich chorobach ciała, duszy i umysłu. Zabieg uwalnia od nałogów, podświadomych lęków, wzmacnia psychikę, harmonizuje ciało energetyczne oraz uwalnia od różnego rodzaju podłączeń złych życzeń, złego oka. Jest bezpieczny oraz przyjemny i dla osoby prowadzącej, i odbierającej zabieg. Można go przeprowadzić również na odległość. Do stosowania tej metody nie ma żadnych przeciwwskazań, każdy dorosły człowiek może się go nauczyć (kurs odczyniania czarów i uroków).

   Można takie umiejętności posiąść i używać na własne potrzeby, stosuję je w swojej rodzinie i otoczeniu. Są bardzo pomocne przy likwidowaniu lęków u małych dzieci. Wówczas przelewamy wosk nad głową śpiącego dziecka. Taki sposób jest znany i szeroko stosowany, obecnie także popularny, szczególnie na wsi. Sama dowiedziałam się o nim od mamy, która zasłyszała to od babci i stosowała w swoim otoczeniu.    Wiem, że na brzegach miseczki ludzie kładą krzyżyk z gałązek i przez niego wlewają wosk, ma to chronić przed tym, żeby z woskiem nie dostało się nic, co może dziecku zaszkodzić. Potem ogląda się wosk i interpretuje wygląd odlanej figury. Interpretacja zależy od wiedzy i wyobraźni czytającego. Często jest bardzo trafna i pomaga rozwiązać problem. Miałam kiedyś taki przypadek, gdy na podłożu pojawił się obraz twarzy z dużym nosem. Przelewając wosk, „zobaczyłam” w nim mężczyznę, który powodował ataki płaczu dziecka. Jak się okazało, człowiek ten podchodził do niemowlęcia i wygłupiał się w dobrej wierze, robił różne miny i wykonywał gesty, do tego zakładał na głowę kapelusz. To był wujek tego dziecka. Wiem, że od chwili, kiedy przestał bywać w pokoju małego, sytuacja się zmieniła, dziecko spokojnie leżało i bawiło się. Niemowlę nie może powiedzieć, co mu przeszkadza, a wosk? Wosk w tym przypadku „powiedział”. Trafną interpretację całego zajścia zawdzięczają zainteresowaniu babci, która rozpoznała sprawcę płaczu, bo był to jej drugi syn. Mężczyzna, przyciśnięty do muru, przyznał, że chciał tylko rozbawić bratanka, niestety jego działania przyniosły odwrotny skutek, skończył więc z tym i życie rodziny wróciło do normy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kamila Ryszkowska

 • Liczba stron: 

  152

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-704-0

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...