Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66718-92-0
Autor: Richard Webster
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788367247535
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Magia wahadełka dla początkujących

   Kiedy zaczniesz regularnie używać wahadełka, odkryjesz, że je zdolności intuicyjne zaczną wręcz rozkwitać. Nie mam żadnych wątpliwości, że wahadełko skutecznie łączy nasz świadomy i podświadomy umysł, pozwalając działać naszej intuicji.
   Naturalnie, oprócz wahadełka należy też korzystać ze zdrowego rozsądku. W kwestiach dla nas ważnych przed podjęciem jakiegokolwiek działania należy zdobywać jak najwięcej informacji. Dzięki wahadełku możemy zrozumieć, co dzieje się w naszym życiu.
   Ignoruj komentarze sceptyków. I tak nic nie zmieni ich opinii. Dawniej próbowałem nawracać sceptyków na mój sposób myślenia, ale zawsze była to strata czasu i sil. Marnotrawstwem czasu były także próby zademonstrowania im zasad działania wahadełka. Ich negatywne energie wpływały na pokaz i powodowały wątpliwości oraz śmiech. Tacy ludzie są oporni na wszelkie nowości i zmiany. Z upływem czasu jakość twojej pracy będzie mówiła sama za siebie i może nawet kiedyś znienacka kilku sceptyków wróci do ciebie, chcąc się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.
   Wahadełko jest cudownym narzędziem, z którego można korzystać, aby używać magii w życiu codziennym. Jednakże samo nic nie znaczy. Jest zaledwie ciężarkiem zawieszonym na kawałku nitki. Wahadełko potrzebuje ciebie!
   Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Praktykując, zwiększasz swoje szanse na powodzenie. Dokładne opanowanie wahadełka zajmie ci rok lub więcej. Oczywiście wahadełko wymaga determinacji oraz ćwiczeń, które prowadzą do prawdziwego sukcesu.
   Korzystaj z wahadełka mądrze. Wprowadź magię do swego życia i zrealizuj wszystkie marzenia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Webster

 • Tytuł oryginału: 

  Pendulum magic for beginners

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-66718-92-0

 • Tłumacz: 

  Magdalena Niemczyk

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...