Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-826-9
Autor: Lumira
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Holistyczne uzdrawianie wzroku Techniki rosyjskiej terapeutki

  W niniejszej książce zajmiemy się oczami na poziomie holistycznym. Przyjrzymy się temu, co widzimy, a czego nie możemy zobaczyć. Zaczniemy przywracać swoją zdolność widzenia, kiedy nauczymy się wsłuchiwać w swoje ciało, odtruwać je oraz badać i uzdrawiać emocjonalne, często powstałe o wiele wcześniej, przyczyny problemów z oczami. Dzięki naturalnemu stylowi życia i uzdrawiającemu zwróceniu się ku naszej całej istocie możemy sprawić, że nasze oczy, jak również nasze całe ciało pozostaną zdrowe przez całe życie.

   Głównym celem tej książki nie jest ukierunkowanie na specjalistyczne diagnozy dotyczące oczu, ale koncentracja na ludziach w ich ogólności i na licznych procesach autouzdrawiania, które są dla nas otwarte. Nieważne, czy jesteś krótko- czy dalekowidzem albo czy masz zaćmę: Za pomocą opisanej w tej książce metody odnajdziesz na nowo swoją własną pełnię. Jeśli jesteś gotowy, by poznać siebie samego i swoją prawdę, również twoje oczy otworzą się na to i wszystko będzie widzialne. Polecam ci najpierw przeczytać książkę w całości, a potem wykorzystać poszczególne wskazówki i ćwiczenia.

  W tej książce Autorka pokazuje jak za pomocą ćwiczeń i medytacji przywrócić jasność widzenia. Osiągniesz to poprzez naukę wsłuchiwania się we własne ciało, odtruwanie go oraz zbadanie emocjonalnych, często odległych w czasie, przyczyn problemów z oczami. Przekonasz się, że dzięki właściwemu stylowi życia zarówno Twoje oczy jak i całe ciało mogą się uzdrowić i pozostać w optymalnym stanie przez całe życie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Lumira

 • Tytuł oryginału: 

  Aktiviere deine Sehkraft: Den Blick schärfen und ganzheitliches Sehen lernen

 • Liczba stron: 

  196

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-826-9

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...