Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-64-8
Autor: Antje Oswald
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364278648
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Kup cały komplet !

Wprowadzenie do książki

MMS mineralne panaceum

Skuteczny środek antywirusowy, przeciwbakteryjny, wzmacniający odporność

   MMS bardziej znalazło mnie niż ja je. Po raz pierwszy usłyszałam o nim w roku 2009 na seminarium Akademii Leczniczej Bauera. Natychmiast zamówiłam książkę Jima Humble Das MMS-Handbuch: Gesundheit in eigener Yerantwortung, którą przeczytałam w całości w ciągu zaledwie trzech dni, gdyż tak bardzo zafascynowało mnie działanie MMS. Wyglądało to jak cud. Pomyślałam sobie, że jeśli to prawda, to będzie to ogromna i nieoceniona pomoc. Co za potencjał! Gdyby wszystko, co pisał Jim Humble miało się okazać prawdą, to    MMS mogłoby leczyć choroby, które do tej pory uchodziły za nieuleczalne, mogłoby uwolnić Afrykę i Azję od chorób tropikalnych, mogłoby uzdrowić same systemy zdrowotne, ponieważ nie potrzebowalibyśmy żadnych drogich antybiotyków, chemioterapii, szczepień, przestalibyśmy bać się infekcji... Wspaniałe widoki na przyszłość!
   Jak jednak się przekonać, czy to naprawdę działa? Zdecydowałam się na przeprowadzenie testu na samej sobie. Zrezygnowałam z przyjmowania homeopatycznych środków, miałam więc przez trzy dni zapalenie zatok przynosowych. Wtedy zastosowałam MMS. Zadziała} natychmiast. W ciągu kilku minut zaobserwowałam słyszalne dla mnie „szeleszczenia" w zatokach szczękowych, co było oznaką tego, że coś się dzieje. Po dwukrotnym zastosowaniu preparatu czułam się znacznie lepiej. Zrobiło to na mnie wrażenie i postanowiłam przeprowadzać na sobie dalsze próby. Oczywiście zrobiło mi się przy tym także niedobrze i miałam biegunkę. Gdy próbowałam ustalić, w czym leży problem i gdzie tkwi próg, przy którym kuracja będzie do zniesienia bez komplikacji, problemy ustały.   Wszystko minęło.
  Uznałam, że warto było przeprowadzić ten eksperyment.
   Wiedziałam już, że wszystko, co Jim Humble powiedział na temat MMS, jest zgodne z prawdą, sprawdziłam to przecież na sobie.
   Następnie napisałam recenzję informatora Homeopatia - aktualności, które cztery razy w roku wydawane jest jako broszura w Niemczech i jest chętnie nabywane przez osoby zainteresowane naturalnymi metodami leczenia.
   Chociaż MMS nie ma żadnego związku z homeopatią, uznałam, że pacjenci, który preferują właśnie homeopatię, mogliby się zainteresować środkiem, który zwalcza tak skutecznie zarazki chorobotwórcze i może uwolnić ludzkie ciało od zanieczyszczeń metalami ciężkimi, bez uszkadzania, co zostało udowodnione, zdrowych komórek. No i wtedy wszystko nabrało już własnego biegu. W lutym 2010 zadzwonił wydawca Daniel Peter i zapytał mnie, czy nie zechciałabym napisać książki o MMS.
   Jestem wdzięczna, że mogłam przyjąć taką ofertę. I cieszę się, że miałam przy tym wiele sposobności, by spotykać się z Jimem Humble. Jak większość ludzi, którzy osobiście go spotkali, zachwycona jestem tym spokojnym, pełnym humoru i miłości człowiekiem.
Od tego czasu poznałam wielu ludzi, którzy mieli już własne poruszające doświadczenia ze stosowaniem MMS, albo zostali sami wyleczeni, albo mogli obserwować leczenie innych osób. Wtedy upewniłam się, że MMS może być dobrym środkiem. Jeśli i ty chcesz wiedzieć, czy MMS może być przydatne, po prostu czytaj dalej.
   W niniejszej książce znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. To, czy zdecydujesz się na udział w eksperymencie czy też nie, to już twoja osobista decyzja. Nikt ci tego prawa nie odbierze. Nic nie jest tak wartościowe w życiu, jak własne doświadczenia, które możemy sami przeprowadzić i za których przeprowadzenie ponosimy pełną odpowiedzialność.

Szczegóły

 • Autor: 

  Antje Oswald

 • Tytuł oryginału: 

  Das MMS-Handbuch: Gesundheit in eigener Verantwortung

 • Objętość: 

  368

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-64278-64-8

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Jurczak

 • Rok wydania: 

  2020 - IV wydanie

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...