Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-417-9
Autor: Bogna Wernichowska,Bronisław Wojciech Wołoszyn
EAN: 9788373774179
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Horoskopy z dalekich lądów

Jak często łapiesz się na tym, że przeglądając prasę, jej lekturę zaczynasz, bądź kończysz, przeczytaniem horoskopu swojego lub partnera? Ciekawe… Otóż, ostatnie badania dowiodły, że ponad 80% populacji czytającej jakąkolwiek prasę czyta horoskopy. Co kryją w sobie te przepowiednie, że tak chętnie po nie sięgamy?

Odpowiedź możesz znaleźć w tej książce. Autorzy postanowili odsłonić złożoną sztukę przepowiadania przyszłości rozwiniętą przez wspaniałe cywilizacje Ameryki Środkowej. Kilkuletnie badania w Meksyku prowadzone przez jednego z jej współautorów prof. Wołoszyna i fascynacja kulturą tego kraju przerodziła się w dzieło pełne tajemnic, zagadek, ciekawostek z życia i osiągnięć myśli starożytnego geniuszu. W pracy tej towarzyszyła mu znana krakowska dziennikarka – Bogna Wernichowska – specjalizująca się w badaniu zjawisk niezwykłych.

Niektóre z opisanych w tym dziele horoskopów liczą sobie ponad dwa tysiące lat i – co ciekawe – nie straciły na aktualności. Obok znanych nam symboli Bliźniąt, Raka, Koziorożca w zodiaku Azteków pojawia się Orzeł, Jaszczurka, Trzęsienie Ziemi, u Majów jest to krąg osiemnastu klejnotów – turkus, szmaragd, jadeit. Wszystkie te symbole, niosą ze sobą szerokie spektrum cech charakteru, uzdolnień i perspektyw na przyszłość, pozwalają na pełny i bogaty obraz każdego z nas.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bogna Wernichowska,Bronisław Wojciech Wołoszyn

 • Liczba stron: 

  198

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-417-9

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...