Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8135-170-6
Autor: Agnieszka Maciąg
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381351706
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Otwarte

   Od wielu lat interesuję się psychologią oraz rozwojem osobistym i duchowym. Podczas procesu mojej głębokiej przemiany, który rozpoczął się w 2006 roku, trafiłam również na astrologię. Jako osoba racjonalna na początku byłam bardzo sceptyczna. Z biegiem czasu przekonałam się jednak, że astrologia daje wiele cennych wskazówek i wzbogaca życie, czyniąc je bardziej zrozumiałym, przejrzystym i piękniejszym. Astrologia pomogła mi lepiej poznać samą siebie, moich bliskich oraz otaczający nas świat. Astrologia to nie wyrocznia, ponieważ każdy z nas ma wolną wolę i może wybrać, jak zachowa się wobec sytuacji i wyzwań, które pojawiają się na ścieżce życia. Astrologia pomaga je zrozumieć, spojrzeć na nie z szerszej perspektywy i przepracować najważniejsze duchowe lekcje.

   W tej książce koncentruję się na znakach zodiaku, a także energii, która podczas danego miesiąca wpływa na każdego z nas: budzi nasz ukryty potencjał, ale również odkrywa nasze słabości. Kiedy wiemy, w jakim energetycznym momencie się znajdujemy, znacznie łatwiej jest nam zrozumieć siebie oraz wyzwania, jakie przed nami stoją.
   Moją intencją jest, aby książka ta była dla Ciebie wsparciem w rozwoju, przemianie i zdobyciu większej samoświadomości. Pragnę, by pomogła Ci pokonać niezauważone wcześniej blokady i nauczyła Cię reagować inaczej niż dotychczas. Życzę Ci przepięknego rozkwitu i wspaniałej energii.

Niech budzi się i rośnie Twoja mądrość i wewnętrzna moc.
Dziękuję za to, że możemy razem podróżować.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Agnieszka Maciąg

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  155x215

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-8135-170-6

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...