Jak Szybko I Łatwo Nauczyć Się Języka
Wczytuję dane...
KOD: 83-86757-71-X
Autor: Vera F. Birkenbihl
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Jak szybko i łatwo nauczyć się języka

   Książka Jak szybko i łatwo nauczyć się języka jest wprowadzeniem do nauki języka metodą zgodną z zasadami pracy mózgu. Jest ona skierowana do następujących grup (sprawdź, czy należysz do którejś z nich):

1. Samoucy (dojrzali autodydaktycy)
Chcesz nauczyć się jednego lub kilku języków, nie ma przy tym znaczenia, czy uczyłeś się go (ich) wcześniej, czy nie. W każdym bądź razie wiesz, że i jakiego języka(ów) chcesz się nauczyć! Ale dlaczego miałbyś poświęcać temu więcej czasu i energii, niż jest to rzeczywiście konieczne? Jeżeli szukasz efektywnego sposobu (optymalnie dostosowanego do pracy ludzkiego mózgu), który zapewni ci szybki sukces a przy tym radość z nauki, to masz przed sobą odpowiedni „drogowskaz”!

2. Pomocnicy (rodzice i korepetytorzy)
Osoba, której pragniesz pomóc, chce (lub musi) ukończyć kurs języka w jakiejś instytucji (np. w szkole). Chcesz więc jej pomóc skutecznie nauczyć się języka w sposób tak „bezbolesny”, jak to tylko możliwe, jeśli nie dzięki temu to pomimo to, że nauka odbywa się w tej instytucji.

3. Nauczyciele języka
Jesteś nauczycielem języka i poszukujesz optymalnej metody nauki dla swoich uczniów. Masz odwagę wątpić w tradycyjne poglądy na temat zajęć językowych. Potraktuj książkę Jak szybko i łatwo nauczyć się języka jako „supermarket”, w którym możesz wybierać pomysły do swoich lekcji.

4. Inni
Jeżeli nie znalazłeś się w którejś z wyżej wymienionych grup, to mamy dwie możliwości: albo, mimo wszystko, książka Jak szybko i łatwo nauczyć się języka będzie dla ciebie interesująca, albo nie. Jeżeli nie, to, być może, okaże się ona pomocna komuś z twoich znajomych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vera F. Birkenbihl

 • Tytuł oryginału: 

  Sprachen lernen leicht gemacht!: Die Birkenbihl-Methode Fremdsprachen

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-86757-71-X

 • Tłumacz: 

  Maria Lubaczewska

 • Rok wydania: 

  2001

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...