Kryształowa Terapia
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-926167-4-0
Autor: Doreen Virtue,Judith Lukomski
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Kryształowa Terapia

    Kryształy są potężnym narzędziem terapeutycznym i możesz używać ich do wzmocnienia swoich naturalnych zdolności duchowego uzdrawiania. Z książki Kryształowa Terapia dowiesz się, w jaki sposób wybierać kamienie (używamy słów „kamienie” i „kryształy” zamiennie), które pomogą Ci uzdrowić każdy obszar twojego życia. Kryształy mogą służyć Ci w sprawach zdrowia fizycznego, emocjonalnego, duchowego i finansowego. Mogą też wspierać twoje życie uczuciowe, pomóc tobie i twoim dzieciom lepiej sypiać, zwiększyć twoją uzdrowicielską moc i stworzyć wokół Ciebie atmosferę szczęścia i spokoju.
    Kryształy są efektem połączenia Nieba i Ziemi. Są darem Gai, ducha naszej planety, który wzmacnia moc światła i miłości. Nie ma znaczenia, w jaką formę pracy uzdrowicielskiej jesteś zaangażowany – kryształy zawsze mogą Ci pomóc. Modlimy się o to, byś dzięki książce Kryształowa Terapia odkrył emanującą z kamieni pełną miłości energię.
    Mimo że kryształy mogą wydawać się nieożywionymi przedmiotami, mają w sobie wiele życia. Są zarazem wypełnione energią i przewodzą energię. to jeden z powodów, dla którego kryształy wykorzystywane są w zegarkach, odbiornikach radiowych i nowoczesnych urządzeniach medycznych.
    Byś mógł zaznajomić się z głosem królestwa kryształów, zamieszczamy w książce Kryształowa Terapia pochodzące z przekazów chanellingowych informacje od kamieni. Odkryjesz, że ta książka jest niczym przewodnik zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych weteranów leczenia kamieniami. Jeśli chciałbyś wiedzieć, który kryształ użyć w odniesieniu do konkretnego życiowego problemu, znajdziesz tu zestawienia własności większości powszechnie dostępnych kamieni i przeczytasz proste definicje terminów związanych z kryształami (takich jak na przykład: „podwójnie zaostrzony”). Dowiesz się także, w jaki sposób kształt geometryczny i płaszczyzna cięcia kryształu wpływa na jego energię. Odkryjesz fascynujące informacje odnośnie tego, w jaki sposób kamienie są wydobywane i dlaczego ten proces ma wpływ na twoje osobiste kryształy i ich energię.

    Kryształy wzmacniają swoją własną energię w takim samym stopniu, co uniwersalną Boską znaną pod różnymi nazwami, m.in.: Duch, chi, qi, prana, Światło i Miłość oraz Reiki. termin „kryształowa terapia” odnosi się do pracy z energią życiową kryształów i ich głosem w połączeniu z Boską energią. Kryształowa terapia pomoże Ci lepiej słyszeć, czuć i rozpoznać głos Ducha w czasie uzdrawiających sesji. Kamienie pracują w szczególności w ten sposób, że wspierają Cię w uzdrawianiu i pomagają w komunikacji z twoimi aniołami stróżami. A ponieważ kryształowa terapia jest procesem uzdrawiania duchowego, podczas pracy z kamieniami normalnym zjawiskiem jest wzrost zdolności mediumicznych.
    Nasze doświadczenia z tą formą terapii nauczyły nas, że kryształy żyją i są wypełnione ekscytującymi i uzdrawiającymi wiadomościami dla nas wszystkich. Mają tak wiele do podzielenia się z nami - jeśli tylko ich posłuchamy. Z tego powodu w książce Kryształowa Terapia odnosimy się do kamieni jak do kryształowych przyjaciół i mówimy o nich, jak gdyby były istotami a nie przedmiotami. Częścią naszej misji jest zwiększenie świadomości darów, jakie mają dla nas nasi przyjaciele z królestwa kryształów. Wszystko, o co prosimy, to byś miał na tę kwestię otwarty umysł. Ostatecznie, wszystko we Wszechświecie jest zbudowane z nieustannie poruszających się cząsteczek, a Bóg jest wszędzie. Dlatego też Bóg jest w kryształach a ich atomy są dość ruchliwe.
     Prawdopodobnie czujesz wielkie zmiany zachodzące w dzisiejszym świecie. Jako że świat przyspiesza, naturalnym jest, że ty chcesz zwolnić i zakorzenić się. Kryształy mogą Cię wesprzeć i w jednym i w drugim. Mogą pomóc Ci zrozumieć wszystkie nowe, światowe energie poprzez otwarcie dla Ciebie duchowych kanałów, równocześnie odnawiając twoje połączenie z Matką Ziemią.
te nadzwyczajne istoty z klanu skał są obecne na Ziemi, by towarzyszyć nam w procesie przypominania sobie przemian ewolucyjnych. Jeśli poznamy i zaakceptujemy tych pełnych mądrości przyjaciół, zaczniemy doświadczać ich pozytywnego wpływu. Cierpliwie czekali na naszą gotowość do działania w sposób uczciwy i pełen prawdy, by wesprzeć nas w uzdrawianiu starych wzorców podczas zwiększania naszej wrażliwości na ponadczasową wiedzę.
     Kiedy po raz pierwszy zauważyłeś kamień, poczułeś potrzebę podniesienia go i odkrycia wibracji pulsujących w twojej dłoni? Judith przypomina sobie: „Mój pierwszy kontakt miał miejsce, gdy byłam małym dzieckiem – miałam mniej niż pięć lat i siedziałam w ciepły, letni dzień na dworze obok basenu. Byłam zahipnotyzowana błyskami światła słonecznego na powierzchni kamieni. Skrzyły się, mrugając porozumiewawczo do mnie. Zafascynowana, odkryłam, że każdy był przyjacielem, który zapewniał przewodnictwo, uzdrawianie i ukojenie. to był początek wspaniałej, trwającej całe życie więzi z królestwem minerałów.”.
   Poprzez kryształową terapię Niebiosa i natura połączyły się, by stworzyć niezmierzoną ilość kombinacji i struktur. Podczas czytania tej książki pamiętaj, że królestwo minerałów zaprasza Cię do odkrywania piękna, mocy i radości kryształów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue,Judith Lukomski

 • Tytuł oryginału: 

  Crystal Therapy: How to Heal and Empower Your Life with Crystal Energy

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  127x178

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-926167-4-0

 • Tłumacz: 

  Patrycja Lech

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...