Magia seksu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7510-979-5
Autor: Graham Masterton
EAN: 9788375109795
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Rebis

Wprowadzenie do książki

Magia seksu

   Czy mężczyzna - którykolwiek z mężczyzn - potrafi wyjaśnić kobiecie, co ma robić, aby doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku?
   Odpowiedź brzmi: wyjaśni to lepiej niż jakakolwiek kobieta. Ona sama bowiem nigdy nie jest tak naprawdę pewna, co czyni ją atrakcyjną, choćby nawet miała za sobą doświadczenia ze stu uwielbiającymi ją, adorującymi i zafascynowanymi nią kochankami.
   Może przypuszczać na przykład, że jest to zasługa jej figury. Miłość jednak nie rodzi się z samych tylko piersi i pośladków.
   Może sądzić, że to kwestia jej ładnej twarzy, uśmiechu, nadzwyczajnego poczucia humoru. Często chodzi jednak o dużo, dużo więcej. O pewien dodatkowy czynnik, którego nie potrafią określić nawet te kobiety, które go mają i o tym wiedzą..
   Aby to coś zdobyć, mężczyźni gotowi są zaryzykować karierę zawodową, małżeństwo lub narazić się na klęskę finansową. A to coś — bez względu na to, czy już jesteś kochanką, czy dopiero zamierzasz nią zostać, czy też jako żona chcesz się zachowywać jak kociak — ty też możesz mieć.
    Choć tak trudno jest uchwycić istotę owego dodatkowego czynnika, nie stanowi żadnej tajemnicy sposób, w jaki możesz go pozyskać - zdobędziesz go dzięki ciężkiej pracy. Jeżeli nie chcesz podjąć wysiłku, by wznieść się na poziom kochanki doskonałej, powinnaś w tym miejscu zaniechać dalszej lektury. Nic, co warto posiadać, nie przychodzi łatwo, a w przypadku seksu nakład pracy trzeba nawet podwoić.
    Książka ta zawiera kurs erotycznego samodoskonalenia. Dowiesz się z niej, jak technika seksualna, ćwiczenia, dieta, psychologia i zrozumienie mogą wzbogacić twoje życie seksualne — nawet jeśli jesteś z niego zadowolona — by stało się ono jeszcze bardziej podniecające i udane. Kurs opiera się na moim osobistym doświadczeniu jako mężczyzny i kochanka, na mej dziesięcioletniej pracy w redakcjach wiodących czasopism erotycznych, takich jak: „Forum”, „Penthouse”, „Mayfair” oraz szwedzki „Private”, a także na wskazówkach i pomocy psychiatrów, seksuologów, socjologów, a nawet prostytutek, jaką uzyskałem w ciągu wielu łat.
    Jaka jest „kochanka doskonała”? Czy w ogóle istnieje taka egzotyczna istota?
    Moja definicja takiej kobiety — i tego dodatkowego „czegoś” w niej - brzmi następująco: partnerka doskonała to kobieta, która daje więcej, niż sama otrzymuje. Jest twórcza w sferze seksualnej i towarzyskiej do tego stopnia, iż daje mężczyźnie poczucie, że wszystko, co on dla niej poświęci i jej ofiaruje, jest tego naprawdę warte.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Graham Masterton

 • Tytuł oryginału: 

  How to Drive Your Man Wild in Bed

 • Liczba stron: 

  292

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7510-979-5

 • Tłumacz: 

  Jacek Ławicki

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy