Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-587-9
Autor: Andreas Moritz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373775879
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Rozszerzone oczyszczanie wątroby I woreczka żółciowego jak uniknąć współczesnych chorób

Nowe poszerzone o 200 stron wydanie Oczyszczania wątroby i woreczka żółciowego

   Wątroba bezpośrednio kontroluje wzrost i funkcjonowanie wszystkich komórek w organizmie. Jej słaba wydolność przyczynia się w znacznej mierze do wszelkich defektów, niedoborów czy nieprawidłowego wzorca wzrostu komórek. Nawet jeśli utraci tę wydolność w 60 procentach, dzięki swej niespotykanej budowie i sile może funkcjonować „właściwie” – i to właśnie pokazują prawidłowe, wprowadzające w błąd zarówno pacjentów, jak i lekarzy, wartości morfologii. Wątroba może nam jednak wiele powiedzieć o etiologii większości chorób. Temu tematowi poświęciłem pierwszy rozdział książki Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego.
    Do wszystkich chorób czy objawów słabego zdrowia prowadzi jakiś rodzaj obstrukcji. Przykładowo: zablokowane naczynie włosowate nie jest już w stanie dostarczać niezbędnego tlenu i substancji odżywczych odpowiadającej mu grupie komórek. Aby przetrwać, muszą one zastosować specjalne środki. Oczywiście wiele z nich tego nie wytrzyma. Inne jednak, bardziej odporne, dostosują się do tej sytuacji poprzez proces mutacji i w celu pokrycia zapotrzebowania energetycznego nauczą się wykorzystywać dostępne im zbędne produkty przemiany materii, na przykład kwas mlekowy. Porównać je można do człowieka na pustyni, który z braku wody pije własny mocz, by choć trochę przedłużyć swoje życie. Mutacja komórek prowadząca do rozwinięcia się choroby nowotworowej stanowi tylko ostatnią próbę organizmu, by zapobiec jego natychmiastowemu zgonowi w następstwie zatrucia septycznego i niewydolności organu. Nazywanie prawidłowej reakcji ciała na nagromadzanie się toksycznych zbędnych produktów przemiany materii i rozkładu materiału komórkowego chorobą to gruba przesada, choć jest to częsta praktyka. Niestety ignorancja w zakresie prawdziwej natury ciała skłoniła wiele osób do nabrania przekonania, że wspomniany mechanizm przetrwania to „choroba autoimmunologiczna”. Słowo „autoimmunologiczny” sugeruje, że organizm dokonuje próby przypuszczenia ataku na siebie i praktycznie dąży do popełnienia samobójstwa. Nic bardziej mylnego. Guzy nowotworowe powstają na skutek poważnego zatoru w tkankach łącznych, ścianach naczyń krwionośnych i przewodach limfatycznych, z których wszystkie uniemożliwiają dostarczenie wystarczającej ilości tlenu i innych niezbędnych substancji odżywczych zdrowym komórkom.
   W takim samym stopniu zaburzyć dobre samopoczucie mogą inne, wyraźne rodzaje obstrukcji. Zablokowane jelito grube uniemożliwia organizmowi wyeliminowanie zbędnych produktów przemiany materii obecnych w masie kałowej. Przytrzymywanie kału w dolnych częściach przewodu jelitowego prowadzi do wytworzenia się toksycznego środowiska w okrężnicy i, jeśli taka sytuacja trwa nadal, w całym organizmie.
   Infekcje nerek i ich niewydolność mogą wystąpić w odpowiedzi na nagromadzenie się uwapnionych kamieni czy złogów tłuszczu nerek, tym samym blokując przepływ moczu w nerkach czy w pęcherzu moczowym. Utworzenie się takich mineralnych złogów w układzie moczowym może prowadzić do zatrzymania płynów, przybrania na wadze i wielu innych objawów chorobowych.
    Prawie każdy pacjent cierpiący na przewlekłą chorobę ma w wątrobie nadmierne ilości kamieni żółciowych. Lekarz może to bez trudu potwierdzić, zalecając wykonanie oczyszczania wątroby. To oczywiste, że dopóki nie znajdzie się określonej choroby wątroby, organ ten rzadko uznaje się za „sprawcę” innych dolegliwości. Większość kamieni w wątrobie składa się z tych samych „szkodliwych” składników, które znajdują się w płynnej żółci, przede wszystkim z cholesterolu. Wiele kamieni zawiera kwasy tłuszczowe i inny materiał organiczny, które zatrzymują się w przewodach żółciowych. Fakt, że większość tych kamieni to po prostu zastygnięte bryłki żółci czy materii organicznej, sprawia, że praktycznie nie da ich się wykryć przy badaniu rentgenowskim, za pomocą technik ultrasonograficznych czy tomografii komputerowej.
    Sytuacja przedstawia się inaczej w przypadku pęcherzyka żółciowego, gdzie aż do 20 procent wszystkich kamieni może składać się w całości z minerałów, szczególnie z soli wapniowych i pigmentów żółciowych. Chociaż dzięki badaniom diagnostycznym można łatwo wykryć te stwardniałe, stosunkowo duże kamienie w pęcherzyku żółciowym, na ogół pomija się delikatniejsze, nieuwapnione kamienie występujące w wątrobie. Dopiero gdy nadmierne ilości kamieni składających się w przeważającej mierze z cholesterolu (85-95 procent) czy inne bryłki tłuszczu zablokują przewody żółciowe wątroby, za pomocą badania ultrasonograficznego diagnozuje się tak zwaną „zatłuszczoną wątrobę”. W takim przypadku na zdjęciach USG wątroba jest całkowicie biała (a powinna być czarna). Zatłuszczona wątroba, nim przestanie funkcjonować, może nagromadzić aż do 20 tysięcy kamieni.
    Gdybyśmy mieli zatłuszczoną wątrobę i udalibyśmy się do lekarza, ten powiedziałby, że mamy nadmiar tkanki tłuszczowej w tym organie. Raczej nie powiedziałaby, że cierpimy na kamienie wewnątrzwątrobowe (kamienie zatykające przewody żółciowe wątroby). Jak już wspomniałem, większości mniejszych kamieni występujących w wątrobie nie da się wykryć za pomocą badania USG czy tomografii komputerowej. Uważna analiza obrazów diagnostycznych przez specjalistów ujawniłaby, czy z powodu obstrukcji nie uległo rozszerzeniu kilka mniejszych przewodów żółciowych. Rozszerzenie spowodowane większymi i bardziej zbitymi kamieniami czy skupiskami kamieni łatwiej można wykryć za pomocą rezonansu magnetycznego. Jednak lekarze rzadko wykonują diagnostykę w stronę takich kamieni wewnątrzwątrobowych, chyba że pacjent ma objawy poważnych problemów z wątrobą. Mimo że ten organ jest jednym z najważniejszych w organizmie, niestety zbyt często nie diagnozuje się właściwie chorób z nią związanych.
    Z książki Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego można dowiedzieć się, jak bezboleśnie i jednorazowo usunąć aż do kilkuset kamieni żółciowych. Mogą one być wielkości główki szpilki, małego orzecha, a niektórych przypadkach – choć rzadko – piłeczki golfowej. Właściwy proces oczyszczania wątroby ma miejsce w ciągu niecałych czternastu godzin i można zabrać się do jego przeprowadzenia w któryś weekend, gdy zostajemy w domu. W rozdziale pierwszym wyjaśniam szczegółowo, dlaczego obecność kamieni w przewodach żółciowych, zarówno wewnątrz, jak i poza wątrobą, można uznać za najwyższe ryzyko zdrowotne i przyczynę niemal każdej, bardziej i mniej poważnej, choroby. W rozdziale drugim omawiam objawy przedmiotowe i podmiotowe oraz inne oznaki wskazujące na obecność kamieni w wątrobie czy pęcherzyku żółciowym. W innych rozdziałach opisuję możliwe przyczyny powstawania kamieni żółciowych i radzę, co można zrobić, by zapobiec tworzeniu się kolejnych. W rozdziale czwartym przedstawiam procedurę pozbywania się kamieni żółciowych z organizmu, zaś w szóstym, zatytułowanym Czego można się spodziewać po oczyszczeniu wątroby i pęcherzyka żółciowego? pokazuję pewne potencjalne korzyści zdrowotne płynące ze stosowania propagowanego przeze mnie programu samopomocy. Ponadto zamieściłem w książce Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego historie osób, które opowiadają o swoich doświadczeniach z opisywanym tu procesem. W rozdziale ósmym znajduje się część zawierająca najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu oczyszczania. Aby zaczerpnąć z sugerowanej tu metody maksymalne korzyści, przed jego zastosowaniem gorąco polecam lekturę całej książki Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego.

„Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego to więcej niż książka – to potężne narzędzie do samouzdrawiania. Gdy ludzie już zrezygnowali z korzystania z wewnętrznej mądrości swego ciała, Andreas Moritz przedstawił proste, skierowane właśnie na nas remedium, pozwalające na przeprowadzenie procesu uzdrawiania. Jest to nieskomplikowane, niedrogie i łatwe do wykonania. Dzięki temu życie moich pacjentów i moje uległo ogromnej zmianie”.

– Gene L. Pascucci, BS, DDS (stomatolog, metafizyk i mistyk, mieszka w Reno, w Newadzie).

„Kiedy dowiedziałam się o oczyszczaniu wątroby od znajomego, zaintrygowałam się, choć minęło dobrych parę miesięcy, nim się do tego zabrałam. Przez kilka lat cierpiałam na poważne problemy zdrowotne i w końcu podjęłam tę decyzję. Nie oczekiwałam jednak po tym zbyt wiele. Ku memu zdziwieniu następnego wydaliłam około sześciuset kamieni żółciowych różnej wielkości i barwy. Ulga była natychmiastowa. Ogarnął mnie spokój i zyskałam większą jasność myślenia. Teraz jestem już po piątym oczyszczaniu – prawie wróciłam do zdrowia. Mimo że oprócz opisywanej tu techniki posiłkowałam się także innymi rodzajami leczenia, uważam, że to jednak oczyszczanie wątroby w największym stopniu przyczyniło się do powrotu do zdrowia. Z pewnością będę z tego korzystać przez resztę życia”.

– dr Diane Philips, MB, BS, BSc (Zjednoczone Królestwo)

Jak uniknąć współczesnych chorób

Chociaż możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, najpowszechniejszą, aczkolwiek rzadko dostrzeganą przyczyną chorób są kamienie żółciowe zatykające wątrobę. Rocznie dopadają one 20 milinów ludzi tylko w Stanach Zjednoczonych. Lekarze często zalecają w takiej sytuacji wycięcie woreczka żółciowego, co jest działaniem eliminującym objawy, ale nie przyczynę choroby.

                Andreas Moritz to ekspert z dziedziny medycyny naturalnej, Ajurwedy, irydologii, Shiatsu oraz medycyny wibracyjnej, który znalazł powiązanie pomiędzy stanem wątroby człowieka, a prawdopodobieństwem wystąpienia u niego przewlekłych chorób, takich jak schorzenia serca, zapalenie stawów, SM, nowotwory czy cukrzyca. Dzięki swojemu odkryciu opisanemu w książce  Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego dotychczas udało mu się już odmienić życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie.

                Czas, byś i Ty poznał przyczynę powstawania kamieni żółciowych obecnych w wątrobie i w pęcherzyku żółciowym oraz powód, dla którego mogą one odpowiadać za większość współczesnych chorób. Dowiesz się, jak je zdiagnozować i bezboleśnie usunąć  samemu w zaciszu własnego domu. Autor w książce Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego daje ponadto praktyczne wskazówki dotyczące zapobiegania tworzeniu się nowych kamieni żółciowych. Skorzystanie z jego sugestii nic Cię nie kosztuje, a pozwala uniknąć wizyt u lekarzy, kosztownych terapii czy nawet hospitalizacji.

                Dołącz do grona osób, które podarowały sobie prezent w postaci witalności i dobrego samopoczucia. Oczyszczona wątroba gwarancją zdrowia.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andreas Moritz

 • Tytuł oryginału: 

  The Amazing Liver & Gallbladder Flush

 • Liczba stron: 

  472

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-587-9

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...