Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67247-63-4
Autor: Natasha Helvin
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367247634
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

  Słowiańska czarna magia to pradawny system czarownictwa wywodzący się od czarnych magów z Rusi Kijowskiej, która istniała w latach 882-1240 na terenie zajmowanym obecnie przez Ukrainę, Białoruś i Rosję. Ich zaklęcia w większości były destrukcyjne, a samych magów7 nazywano czarnymi praktykami.
   Echa pradawnych praktyk czarnoksięskich leżą u podstaw współczesnej czarnej magii. Polega ona przede wszystkim na pracy z siłami natuiy i ze światem umarłych. Włączono do niej również elementy wiary chrześcijańskiej (koncepcje dobra i zła czy też Boga i diabła) i spleciono je z elementami pogańskimi. W czarnej magii rosyjskie metody czarnoksięskie mieszają się z różnymi technikami pochodzącymi z innych miejsc. Najlepsze z nich powstały wieki temu i były przekazywane kolejnym pokoleniom magów, którzy poświęcili się sekretom czarno-księstwa. Te osoby zawarły pakt z diabłem i wyrzekły się Boga, swoich rodzin oraz sił związanych z dobrem. Oddały swoje dusze. W zamian otrzymały wiedzę i siłę, za sprawą których stały się pośrednikami pomiędzy światami i ludźmi, zdobyły różne nadprzyrodzone moce i zapanowały nad naturalnymi żywiołami. Dzięki tym zdolnościom magowie są w stanie kontrolować ludzkie przeznaczenie.

  Celem tej książki jest zaprezentowanie teorii leżących u podstaw rosyjskiej czarnej magii. Znajdują się w niej również opisy wielu przykładowych praktycznych ceremonii i szczegółowe informacje dotyczące tajemnic rytuałów' cmentarnych. Niestety nie jest ona w stanie zapewnić czytelnikowi wiedzy, rytualnej biegłości, doświadczenia, umiejętności, wyprawy ani czegokolwiek innego, co może przynieść wyłącznie osobisty trening. Zawiera jedynie niewielki wycinek teorii i rytuałów' związanych z rosyjską czarną magią. Ta książka nie nauczy was być magami - po prostu ukaże wam pewną część wiedzy tajemnej, którą posiadają magowie. Zawarte w niej informacje prawdopodobnie wystarczą do tego, abyście zrozumieli, że z pomocą czarnoksięstwa możecie zmieniać kierunek swrojego doczesnego życia w dowolnie wybrany sposób - zarówno negatywny, jak i pozytywny.

  Przedstawię w tej książce podstawy wiedzy tajemnej i systemu wierzeń kultywowanego przez bluźnierców i heretyków

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Natasha Helvin

 • Tytuł oryginału: 

  Russian Black Magic: The Beliefs and Practices of Heretics and Blasphemers

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-67247-63-4

 • Tłumacz: 

  Michał Lewiński

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...