Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-402-0
Autor: Brittany Nightshade
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

   Na kartach książki Księga magii praktycznej znajdziesz szeroki wybór zaklęć, rytuałów i informacji przydatnych osobom praktykującym magię na wszystkich poziomach zaawansowania. Kilka rozdziałów poświęciłam również wróżeniu i omówieniu run Futhark, które doskonale nadają się do przewidywania przyszłości i mogą stanowić przydatny element własnych zaklęć i rytuałów.
   Niezależnie od tego, czy wykorzystasz prezentowane zaklęcia do odprawiania własnych rytuałów, czy też posłużysz się moimi metodami, pamiętaj, że prawdziwa moc drzemie w tobie. Nie musisz dokładnie przestrzegać moich instrukcji, których kształt wynika z osobistego doświadczenia. Jeśli uda ci się spersonalizować własne zaklęcie, sprawisz, że stanie się ono jeszcze silniejsze. Najważniejsze jest skupienie i ustanowienie odpowiedniej intencji.
   Jeśli jakiś rytuał prezentowany w niniejszej książce przywołuje imię konkretnego boga lub bogini, z którym nie czujesz związku, możesz poprosić o pomoc inne bóstwo, które zwiększy efektywność twojej pracy. Tylko dzięki medytacji i praktyce twoje moce rozwiną się w stopniu, który pozwoli ci wyciągnąć wnioski z otrzymanej nauki. Nie bój się popełniać błędów – zaklęcia nie muszą być wykonane idealnie – wszystko zależy od ciebie i twoich energii!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brittany Nightshade

 • Tytuł oryginału: 

  The Book of Shadows: White, Red and Black Magic Spells

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-402-0

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...