Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7554-156-4
Autor: Douglas Abrams, Maneewan Chia, Mantak Chia, Rachel Carlton Abrams
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375541564
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

Wprowadzenie do książki

Sekrety wielokrotnych orgazmów

Jak kochać się przez całe życie

 • Staraj się o aktywność seksualną (z partnerem lub sam(-a) ze sobą) tak często, jak tylko to możliwe, najlepiej co najmniej raz w tygodniu, aby zachować sprawność narządów i uzyskiwać bodźce do produkcji hormonów płciowych.
 • Dotykajcie się jak najczęściej, żeby pobudzać wzajemną czułość i wydzielanie oksytocyny.
 • Pamiętaj, że mężczyzna potrzebuje z wiekiem coraz większej stymulacji genitalnej, natomiast u kobiety problemem może być nawilżenie pochwy.
 • W razie potrzeby stosuj technikę „miękkiego wejścia”.
 • Zastanów się nad możliwością hormonalnej terapii zastępczej.
 • Staraj się ograniczać liczbę ejakulacji.
 • Dbaj o zachowanie odpowiedniej „polaryzacji” między wami.
 • Unikaj papierosów, alkoholu i leków o niekorzystnym wpływie na funkcję seksualną.


Seks nie jest celem samym w sobie

  Taoiści głęboko wierzyli, że jakość współżycia seksualnego dwojga kochających się ludzi może poprawiać się stale i przez całe życie. Nie szczędzili sił i czasu na zgłębianie tajników rozkoszy i więzi między kochankami. W niniejszej książce staraliśmy się wprowadzić cię w arkana taoistycznej sztuki kochania, w tym zapewne i w takie, o jakich wcześniej nawet ci się nie śniło. Chcemy jednak z całym naciskiem podkreślić, że nie chodzi nam o to, żebyś stawiał(-a) sobie i partnerowi coraz wyższą seksualną „poprzeczkę”. Opisane przez nas wyżyny są do osiągnięcia, jeśli oboje macie na to dość sił i chęci, ale staraj się za wszelką cenę unikać „wyczynowego” podejścia do seksu i wyznaczania sobie z góry jakichkolwiek celów do osiągnięcia przy każdym miłosnym akcie.
   Wraz z nieustającymi postępami wiedzy o kobiecym seksualizmie, od „odkrycia” punktu G do badań nad zdolnością do wielokrotnego szczytowania, wzrosły nadzieje samych kobiet i ich partnerów na przeżycie ekstatycznych doznań, ale też i obawy, że w razie niepowodzenia zostaną uznane za seksualne inwalidki. Wtajemniczając czytelników w możliwości przeżywania wielokrotnych orgazmów również przez mężczyzn, staraliśmy się odwodzić ich samych i ich partnerki od zbyt wygórowanych oczekiwań. Świadomość, że istnieją nieznane dotąd wyżyny rozkoszy, pozwala się ku nim wspinać, jednak niezachwiana wiara, że każde podejście zakończy się pełnym sukcesem, może wytwarzać między partnerami klimat niepotrzebnej i bynajmniej niesprzyjającej wędrówce presji.
   Rozwodziliśmy się w tej książce nad wieloma aspektami seksualizmu mężczyzn i kobiet, w nadziei że wszystkie te zabiegi przysporzą ci radości i satysfakcji w życiu intymnym. Wierzymy, że dasz się namówić na ich wypróbowanie, podchodząc do tego w nastroju zabawy i przygody. Wszystkie techniki taoistycznej sztuki kochania łączą się w system zwany Miłością Uzdrawiającą i już sama nazwa wskazuje, co jest w nich najważniejsze - miłość i uzdrawianie. Jeśli skupisz się na pragnieniu obdarzenia partnera miłością i uzdrawiającą energią, z całą pewnością osiągniesz wyżyny seksualnej rozkoszy i ekstatycznego zjednoczenia.
   Sztuka Sypialni wymaga zgłębiania i pielęgnowania przez całe życie. Nie oczekuj, że opanujesz ją w ciągu jednej nocy, ani że każda próba pod koniec okaże się arcydziełem. Staraj się utrzymać wysoki poziom podniecenia i niski poziom oczekiwań. Unikaj też śmiertelnie poważnego podejścia do łóżkowych zmagań. Nie zapominaj, że seks jest również zabawą, rozrywką, ucieczką od stresów życia. Kochajcie się radośnie, a zarazem głęboko.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mantak Chia, Maneewan Chia, Douglas Abrams, Rachel

 • Tytuł oryginału: 

  Multi-orgasmic couple : sexual secrets every couple should know

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  135x205

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • ISBN: 

  978-83-7554-156-4

 • Tłumacz: 

  Joanna Józefowicz-Pacuła

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...