Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7799-482-5
Autor: Joseph Murphy
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377994825
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

'

Fragment książki Potęga podświadomości

   Życie powinno być przygodą. Życie powinno być spełnione. Życie powinno być czymś więcej niż tylko zwykłym egzystowaniem. Większość ludzi jest jednak tak bardzo zabiegana, usiłując przeżyć z dnia na dzień, że nie delektuje się cudem życia. Ludzie ci doświadczają jedynie ułamka radości i satysfakcji, jakie Bóg im przeznaczył. Istnieje wszakże sposób, dzięki któremu każdy z nas może zmienić i ubarwić swoje życie.
   Doktor Murphy jest twórcą ruchu Potęga Podświadomości, którego zwolennikami są liczni filozofowie, psycholodzy, duchowni oraz pisarze w wielu krajach na całym świecie. Murphy pomógł tysiącom kobiet i mężczyzn zmienić nudną, monotonną, czasami ogłupiającą egzystencję w intensywne, mające znaczenie i przynoszące satysfakcję życie.
   W swojej doniosłej pracy jaką jest Potęga podświadomości doktor Murphy łączy uświęconą tradycją wiedzę duchową z solidną, opartą na nauce analizą po to, by wyjaśnić, jaki wpływ ma na nas podświadomość. Prezentuje również proste praktyczne i sprawdzone ćwiczenia, które mogą uczynić z umysłu potężne narzędzie służące poprawie codziennego życia. Ten bezcenny przewodnik, ilustrowany inspirującymi, z życia wziętymi opowieściami o odniesionych sukcesach, otwiera drzwi do powodzenia w wielu dziedzinach, takich jak:

• Budowanie pewności siebie
• Poprawa stanu zdrowia
• Zawieranie przyjaźni oraz poprawa istniejących relacji ze współpracownikami, z członkami rodziny i przyjaciółmi
• Osiąganie upragnionych awansów, podwyżek i uznania
• Zacieśnienie związków małżeńskich i miłosnych
• Nabieranie dobrych nawyków i pozbywanie się złych przyzwyczajeń

   Ponieważ doktor Murphy był duchownym, często nawiązuje do Biblii i podaje cytaty ze Starego i Nowego Testamentu. Podkreśla jednak, że zasady, które głosi, nie są ograniczone do żadnej wiary ani religii, lecz są prawdą uniwersalną. Jego praca jest oparta na myśli i ideach wielkich proroków, teologów i filozofów wszelkich religii i nacji, współczesnych nam i starożytnych. Mogą je wykorzystać wszyscy czytelnicy bez względu na rodzaj wyznawanej wiary.
   Niniejsza edycja jest jedynym poprawionym wydaniem Potęgi podświadomości, które zostało autoryzowane i opublikowane pod auspicjami Murphy Trust, oficjalnego kustosza prac doktora Mur-phy''ego. W tej poprawionej edycji przesłanie doktora Murphy''ego jest przedstawione jego własnymi słowami z minimalnymi zmianami, które czynią Potęga podświadomości bardziej przystępną dla czytelników XXI wieku. Na przykład dłuższe cytaty z Biblii podano według Nowej Biblii Angielskiej* (wydanej przez Oxford University Press w 1970 roku), zamiast użytych w oryginale cytatów z Biblii króla Jakuba. Oprócz oryginalnego tekstu każdy rozdział zawiera urywki pochodzące z rozmaitych publikowanych i niepublikowanych prac doktora Murphy''ego. Za ich pomocą zostały zaakcentowane najważniejsze omówione kwestie.
   Czytaj książkę Potęga podświadomości z otwartą głową. Zasady podane przez doktora Murphy''ego to nie teoria. Są one oparte na koncepcjach, które ostały się upływowi czasu, a potwierdzają je przykłady z życia wzięte. Nieprzebrane rzesze ludzi, którzy zastosowali te zasady, nauczyły się, jak najlepiej przeżyć życie.
   Czytaj. Ucz się. Stosuj. Możesz zmienić swoje życie na lepsze.

Arthur R. Pell
doktor nauk filozoficznych

   Widywałem cuda zdarzające się na całym świecie, odmieniające życie ludzi z wszelkich warstw społecznych. Tobie także przytrafią się cuda, jeśli zaczniesz wykorzystywać magiczną moc podświadomości. Potęga podświadomości pokaże ci, że sposób myślenia oraz wyobraźnia kształtują, modelują i tworzą twoją przyszłość. Człowiek jest bowiem tożsamy ze swoim podświadomym myśleniem.

Czy wiesz, dlaczego?

   Dlaczego jeden człowiek jest smutny, a inny szczęśliwy? Dlaczego jeden jest radosny i dobrze mu się wiedzie, a inny jest biedny i nieszczęśliwy? Dlaczego jednego nękają lęki i niepokoje, podczas gdy inny jest pełen wiary i pewności siebie? Dlaczego jeden mieszka w pięknym luksusowym domu, podczas gdy inny wiedzie nędzny żywot w slumsach?
   Dlaczego jeden człowiek odnosi wielkie sukcesy, a inny ponosi klęski? Dlaczego jeden mówca porywa tłumy i cieszy się ogromną popularnością, inny zaś jest przeciętny i niepopularny? Dlaczego jedna osoba ma genialne osiągnięcia w swojej dziedzinie lub zawodzie, podczas gdy inna przez całe życie trudzi się i mozoli, nie osiągając niczego wartościowego ?
   Dlaczego ktoś wyleczył się z tak zwanej nieuleczalnej choroby, która dla innych kończy się śmiercią? Dlaczego tylu dobrych, uczciwych i bogobojnych ludzi doznaje niewyslowionych cierpień fizycznych i duchowych? Dlaczego tak wielu ludzi niemoralnych i pozbawionych sumienia odnosi sukcesy, świetnie prosperuje i cieszy się doskonałym zdrowiem? Dlaczego jedna osoba zawiera udany związek małżeński, a inna jest w związku nieszczęśliwa?
   Czy odpowiedzi na powyższe pytania należy szukać w naturze i sposobie funkcjonowania świadomego i podświadomego umysłu? Z całą pewnością tak.

Dlaczego napisałem książkę Potęga podświadomości

   Motywacją do napisania książki Potęga podświadomości była chęć podzielenia się z innymi ludźmi odpowiedziami na powyższe pytania oraz na wiele podobnych kwestii. Starałem się w możliwie najprostszych słowach wyjaśnić wielkie podstawowe prawdy zaprzątające umysł. Wierzę bowiem, że posługując się językiem potocznym, można wytłumaczyć podstawowe prawa rządzące życiem. Przekonasz się zatem, że książka, którą trzymasz w rękach, napisana jest językiem znanym ci z artykułów w prasie codziennej i czasopismach, słowami, jakimi posługujesz się na co dzień w pracy i w domu.
   Zachęcam do uważnego przeczytania Potęgi podświadomości i do stosowania podanych w niej technik. Jestem przekonany, że dzięki nim posiądziesz cudotwórczą moc, która wyzwoli cię od poczucia zakłopotania, przygnębienia, uwolni od melancholii i uchroni przed niepowodzeniami. Pomoże osiągnąć należną ci pozycję, rozwiąże twoje trudności, uwolni od psychicznych i fizycznych cierpień i powiedzie godną króla drogą ku wolności, szczęściu i spokojowi ducha.
   Ta działająca cuda potęga podświadomości uzdrowi cię, uczyni młodym, silnym i pełnym witalności. Wykorzystując swą wewnętrzną moc, pozbędziesz się krępujących cię obaw i lęków. Otworzy się przed tobą nowe życie godne dziecka Boga.
Klucz do niezwykłej mocy

   Myślę, że najbardziej przekonującym dowodem działania potęgi podświadomości jest powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie. Wiele lat temu wyleczyłem się z nowotworu złośliwego w terminologii medycznej określanego nazwą mięsaka. Udało mi się to dzięki wykorzystaniu uzdrawiającej mocy podświadomości, która mnie stworzyła i utrzymuje przy życiu oraz kieruje funkcjonowaniem mojego organizmu.
   Technika, którą wówczas zastosowałem, jest szczegółowo opisana i wyjaśniona w książce Potęga podświadomości. Jestem pewien, że pomoże ona czytelnikom uwierzyć w Nieskończoną Moc Uzdrawiającą, która tkwi w głębi naszej podświadomości. Życzliwej radzie mego przyjaciela, doświadczonego lekarza, zawdzięczam nagłe zrozumienie, że ta twórcza inteligencja, która stworzyła wszystkie moje narządy, ukształtowała ciało i wprawiła w ruch serce, najlepiej uleczy swoje własne dzieło. Jak powiada stare przysłowie: „Lekarz leczy, Bóg uzdrawia".

Cuda to odpowiedź na skuteczne modlitwy

   Modlitwa naukowa jest harmonijnym współdziałaniem świadomości i podświadomości, którymi kierujemy, wykorzystując naukowo sprawdzone metody, aby osiągnąć określony cel. Czytając książkę Potęga podświadomości, dowiesz się, jak czerpać ze znajdującej się w tobie Nieskończonej Potęgi, która umożliwi ci spełnienie wszelkich pragnień. Jeśli pragniesz życia szczęśliwszego, pełniejszego i bogatszego, posłuż się tą działającą cuda mocą i rozwiąż wszelkie problemy utrudniające ci życie osobiste i zawodowe, spraw, by w twojej rodzinie zapanowała harmonia.
   Koniecznie przeczytaj książkę Potęga podświadomości kilka razy. Odkryjesz, jak działa ta cudowna moc i w jaki sposób możesz dotrzeć do drzemiącej w tobie mądrości. Nauczysz się prostych technik wpływania na podświadomość. Zastosuj ten nowy, oparty na podstawach naukowych sposób wykorzystywania nieskończonych skarbów podświadomości. Czytaj Potęgę podświadomości uważnie, z powagą i miłością. Przekonaj się sam o niewiarygodnej skuteczności opisanej tu metody. Wierzę niezachwianie, że lektura tej książki okaże się punktem zwrotnym w twoim życiu.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joseph Murphy

 • Tytuł oryginału: 

  The Power of Your Subconscious Mind

 • Liczba stron: 

  286

 • Wymiary: 

  135x192

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7799-482-5

 • Tłumacz: 

  Ewa Westwalewicz-Mogilska

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...