Sztuka Bycia Twardym
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-1990-0
Autor: Michael E. Metz, Barry W. McCarthy
EAN: 9788324619900
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Sztuka bycia twardym

Czy to książka dla Ciebie?

   Celem naszej książki jest przedstawienie prawdziwego obrazu męskiej seksualności, opisanie, czym są zaburzenia erekcji, a czym nie są, udzielenie wskazówek co do traktowania problemu i sposobów jego rozwiązania oraz zaprezentowanie wszechstronnego, biopsychospo-lecznego (biologicznego, psychologicznego i socjologicznego jednocześnie) podejścia — angażującego i Ciebie, i partnerkę. Owo nowe spojrzenie na męskie i partnerskie życie seksualne daje nadzieję oraz zapewnia wykonalny plan poprawienia jakości popędu seksualnego, rozkoszy oraz zaspokojenia. Istotą naszego podejścia jest to, że mężczyzna musi wziąć na siebie odpowiedzialność za przyjęcie nowego modelu przyjemności i pobudzenia seksualnego, a para — podjąć wspólną pracę nad pozbyciem się skrępowania i zyskaniem pewności, że dojdzie do erekcji.
   Jeżeli sięgnąłeś po tę książkę w nadziei, że znajdziesz w niej proste i szybko działające lekarstwo, które zagwarantuje niewymagające wysiłku i przewidywalne w 100 procentach przypadków erekcje, trzymasz w ręku złą publikację.    Naprawdę wielu mężczyzn i ich partnerki rozczarowało takie proste i pobieżne potraktowanie problemu, w tym nowy mit o tym, że ZE można wyleczyć samą pigułką. Przecież takie podejście całkowicie pomija fakt, że życie seksualne jest złożonym doświadczeniem, w którym bierze udział mężczyzna i jego partnerka.
   W niniejszej książce przedstawimy uczciwe, poparte dowodami naukowymi i potwierdzone medycznie podejście, które może pomóc większości mężczyzn wykształcić sprawną i satysfakcjonującą relację seksualną. Jeżeli się powiedzie, nie tylko pozbędziesz się obecnych kłopotów z zaburzeniami erekcji, ale również przyswoisz sobie nowe, zdrowe postawy, zachowania oraz uczucia, które pomogą Ci uniknąć problemów seksualnych w przyszłości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michael E. Metz, Barry W. McCarthy

 • Tytuł oryginału: 

  Coping with Erectile Dysfunction: How to Regain Confidence and Enjoy Great Sex

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  148x210-A5

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-1990-0

 • Tłumacz: 

  Izabela Szybilska-Fiedorowicz

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy