Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-606-3
Autor: Susan Stiffelman
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Uważne rodzicielstwo. Wychowaj dziecko na świadomego, pewnego siebie i czułego człowiek

Książka Uważne rodzicielstwo prezentuje praktyczne porady, ćwiczenia, techniki i pomaga stać się rodzicem bez nagród i kar.

   W książce Uważne rodzicielstw autor zaprasza cię do rozpoczęcia własnej podróży, która pozwoli na osobistą przemianę i wniesienie większego spokoju oraz radości do twoich codziennych rodzicielskich doświadczeń. Dzięki książce Uważne rodzicielstw odkryjesz metody pomocne w bardziej świadomym nawigowaniu przez burzliwe niekiedy wody rodzicielstwa; nauczysz się, jak radzić sobie z czynnikami, które wystawiają cierpliwość na próbę, a czasem wręcz wytrącają z wewnętrznej równowagi. Zobaczysz, jak wprowadzić element duchowości do żyda rodzinnego - nawet jeśli nie jest ci z religią po drodze, a twoje dzieci uważają, że wszystko, co z nią związane, jest z założenia niefejne.
   Dzielę się tu swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazuję, jakie czynniki (wartości) pomogą ci wychować młodego człowieka na świadomego, pewnego siebie i wrażliwego dorosłego. Dowiesz się, jak w praktyce stać się rodzicem obecnym, którego działania płyną z wolnego wyboru i zdolności dopasowania się do faktycznej sytuacji, a nie są jedynie automatyczną reakcją wynikającą z frustracji, złości czy lęku.
   Zdrowa relacja z dzieckiem opiera się na głębokim zaangażowaniu i pełnej obecności. Tylko wtedy to do nas, a nie do rówieśników, zwróci się w potrzebie, szukając rady i wsparcia. Co więcej, gdy dziecko czuje się łubiane, dostrzegane i doceniane, chętniej robi to, o co proszą go rodzice. Taka jest ludzka naturo - jesteśmy bardziej skorzy do współpracy z tymi, z którymi czujemy się mocno związani.
   Nie ma znaczenia, czy podążasz drogą duchowego rozwoju, czy po prostu zależy ci na bardziej świadomym rodzicielstwie. Uważność i obecność to warunek doświadczania miłości i radości, jak również czerpania nauki ze wspaniałej przygody, jaką jest wychowywanie dzieci.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Susan Stiffelman

 • Tytuł oryginału: 

  Parenting Without Power Struggles: Raising Joyful, Resilient Kids While Staying Cool, Calm, and Connected

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  150x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-606-3

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...