Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64647-54-3
Autor: Carver Alan Ames
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Oczami Bożej miłości

   Opisanie w niniejszej książce niektórych opowieści spośród tych, które zesłali mi Pan Bóg, Matka Boska i Święci, było dla mnie źródłem ogromnej radości.
  Każda z tych historii poruszyła mnie w wyjątkowy sposób. Jedne natchnęły mnie głębokim szczęściem, inne zaś przepełniły smutkiem. Wszystkie natomiast stanowią dla mnie ważne lekcje dotyczące życia, miłości i troski o innych.
   Gdy przekazywano mi kolejne opowieści, byłem czasem przekonany, że są prawdziwe, jakby się rozgrywały na moich oczach, aż zrozumiałem, że historie te rzeczywiście się wydarzyły, że dzieją się w tej chwili albo mogą mieć miejsce w przyszłości. Innymi razy opowiadania stawały się przekazami, za pomocą których Pan pokazywał ludziom, jak Jego miłość wyraża się w życiu ziemskim i w jaki sposób ludzie mogą zmienić swoje życie, jeśli będą pragnąć szczęścia i spełnienia.
   Czytając kolejne historie, zauważycie na pewno, że niektóre z nich są opatrzone odwołaniami do Pisma Świętego, inne zaś nie. Na początku bowiem Pan nie wskazywał mi żadnych odniesień, jednak w grudniu 1995 roku zaczął to czynić.
   Odwołania te stanowią niekiedy pojedyncze wersety albo dwa kolejne wersety z Pisma, a czasem tylko pojedyncze słowo lub dwa ze wskazanego wersetu. Czasem na jedno odniesienie składają się dwa bądź trzy wersety z różnych ksiąg biblijnych. Początkowo cytowałem odwołania z wydań Biblii Jerusalem albo Douay-Rheims, lecz potem - aby nie dezorientować czytelników - wspólnie z moim duchowym kierownikiem (ojcem Gerardem Dickinsonem, którego przydzielił mi w 1984 roku arcybiskup mojej diecezji w Perth we Wschodniej Australii, Barry J. Hickey) postanowiliśmy korzystać wyłącznie z New American Bibie.
   Mam nadzieję i modlę się, aby wszyscy, którzy przeczytają tę książkę, poczuli, że głęboka miłość, jaką Bóg darzy wszystkich łudzi, może dotknąć każdego z nas w szczególny, osobisty i intymny sposób, że nikt nie jest pozbawiony Jego miłości i że każde życie ziemskie może się stać kolejną historią miłosną zapisaną w sercu Jezusa.

Szczegóły

 • Autor: 

  Carver Alan Ames

 • Tytuł oryginału: 

  Stories of Love by C. Alan Ames

 • Objętość: 

  256

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-64647-54-3

 • Tłumacz: 

  Edyta Stępkowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...