Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8225-078-7
Autor: Thomas d'Ansembourg
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382250787
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Feeria

Czy sądzisz, że szczęście jest zawsze równoznaczne z odczuwaniem radości? Czy twoim zdaniem doświadczanie smutku, lęku, tęsknoty i żalu automatycznie pozbawia nas zadowolenia z życia?

To iluzja, której zbyt często ulegamy i która w dodatku uniemożliwia nam czerpanie zadowolenia z wielu radosnych chwil. Warto zdać sobie sprawę, że szczęście nie przychodzi do nas samo z siebie i nie trwa bez końca. Jest konsekwencją naszych zachowań, działań i przekonań, a więc to my sami musimy zadbać o to, by zachować jego trwałe poczucie, mimo przeciwności losu i trudnych uczuć, z którymi przyszło nam się borykać.

Praca nad sobą nie zawsze daje natychmiastową radość, warto jednak spróbować wyjść poza schematy zachowań obronnych, by nie okopywać się w dobrze znanym, lecz szkodliwym mule lęków i wyparcia.

Thomas d`Ansembourg, autor Przestańmy być grzeczni, bądźmy sobą, w swojej kolejnej książce daje nam narzędzia, dzięki którym lepiej poznamy siebie i bliskie nam osoby, a także zrozumiemy, jakich zachowań unikać i jak skupiać się na tym, co da nam trwałe poczucie szczęścia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Thomas d'Ansembourg

 • Liczba stron: 

  328

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8225-078-7

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...