Wczytuję dane...
KOD: 978-83-277-1005-5
Autor: Teresa Szpytma
EAN: 9788327710055
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: WAM

Wprowadzenie do książki

Rak nie czyta książek

Nigdy nie jest za wcześnie

  Rak rzuca wyzwanie każdemu z nas. Ty lub ktoś z Twoich bliskich usłyszeli niepokojącą lub złą diagnozę? Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka? A może uważasz, że problem nowotworów w ogóle Cię nie dotyczy? To tak naprawdę bez różnicy. Walkę z rakiem możesz i powinieneś podjąć w momencie, gdy czytasz te słowa.

Nigdy nie jest za późno

  Recepta zwycięzców? Pokonaj strach, myśl pozytywnie, ćwicz, odżywiaj się dobrze, wybaczaj swoim bliskim i kochaj. Nie mów "na coś trzeba umrzeć". Wygraj zdrowie i życie dzięki setkom niezwykłych rad opisanych w tym unikalnym poradniku jak pokonać cichego zabójcę.

Wszystko jest w Twoich rękach

  Kilkadziesiąt lat doświadczenia wybitnego polskiego onkologa. Złożone, wielopłaszczyznowe podejście do problematyki zapobiegania i leczenia nowotworów. Praktyczne przykłady jak walczyć z rakiem w polskich realiach oraz najnowsze wyniki badań naukowców z całego świata.

Pierwsza i jedyna taka książka w Polsce!

  Owoc kilkudziesięciu lat doświadczenia zawodowego autorki, echa medycznych sukcesów, ale też porażek. Gorąco polecam! Prof. dr hab. med. Leszek Kołodziejski, chirurg onkolog.

Szczegóły

 • Autor: 

  Teresa Szpytma

 • Objętość: 

  352

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-277-1005-5

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...