Wczytuję dane...
KOD: 978-83-925236-4-2
Autor: Vadim Zeland
EAN: 9788392523642
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Hartigrama

Przedmowa do książki Transerfing Rzeczywistości Szelest porannych gwiazd

Drogi Czytelniku!

   Wszyscy, tak czy inaczej, znajdujemy się w mocy okoliczności. Pragnienia się nie spełniają, marzenia się nie ziszczają, za to najgorsze obawy, jak na złość - tak. Czy nie może być odwrotnie? Okazuje się, że może. I dowiesz się, w jaki sposób.
   Książka otworzy przed Tobą bardzo dziwny świat, w którym codzienna rzeczywistość jawi się w nieznanej postaci. Wiele żywotnych kwestii zostanie rozpatrzonych z absolutnie zaskakującego punktu widzenia. Lecz najbardziej zadziwia nie tyle niezwykłość nowej rzeczywistości, ile to, że podlega ona sterowaniu.
   Transerfing Rzeczywistości to technika zarządzania rzeczywistością, przy czym bardzo szczególna. Celu tu się nie osiąga, lecz przeważnie urzeczywistnia się on sam. To brzmi nieprawdopodobnie jedynie w ramach tradycyjnego światopoglądu. Przyjdzie nam zburzyć mur utrwalonych stereotypów i błędnych ograniczeń.
   To prawda, że podporządkowanie rzeczywistości swojej woli jest dosyć trudne. Ukryte pragnienia i śmiałe marzenia rzeczywiście są trudno osiągalne, jeżeli przestrzegamy ogólnie przyjętych norm i zasad. Dobrze wiadomo, w jakim stopniu mało efektywne i niekiedy daremne są próby zmieniania siebie lub otaczającego świata.
   Transerfing Rzeczywistości proponuje zasadniczo inny sposób myślenia i działania tak, by otrzymywać to, co upragnione. Nie starać się, a właśnie otrzymywać. I nie zmieniać siebie, a powracać do siebie.
   Podstawowa idea Transerfingu opiera się na założeniu istnienia przestrzeni wariantów, w której przechowywane są scenariusze wszystkich możliwych zdarzeń. Liczba wariantów jest nieskończona, podobnie jak nieskończenie wiele jest możliwych położeń punktu w układzie współrzędnych. Jest tam zapisane wszystko, co było, jest i co będzie. Energia myśli człowieka w określonych warunkach może zmaterializować ten lub inny sektor przestrzeni wariantów.
   Potencjalna możliwość obleka się w rzeczywistość na podobieństwo odbicia w zwierciadle wariantów. Człowiek jest zdolny do kształtowania swojej rzeczywistości. Lecz w tym celu należy przestrzegać określonych zasad. Ludzki umysł nieskutecznie próbuje oddziaływać na odbicie, podczas gdy należy zmienić sam obraz.
   Cóż to za obraz? Jak go zmienić? Jak posługiwać się tym dziwnym zwierciadłem? Transerfing Rzeczywistości udziela odpowiedzi na te pytania. I tylko jedno pozostaje nieodgadnione: co kryje się po tamtej stronie lustra?
   Mimo całej fantastyczności idei opisanych w książce, znalazły one już praktyczne potwierdzenie. Ci, którzy próbowali stosować Transerfing, doznali zdziwienia graniczącego z zachwytem. Świat otaczający transerfera w niepojęty sposób zmienia się dosłownie na jego oczach. To nie jest już wirtualny mistycyzm, tylko dająca się sterować rzeczywistość.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vadim Zeland

 • Tytuł oryginału: 

  Трансерфинг реальности Шелест утренних звезд

 • Liczba stron: 

  237

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-925236-4-2

 • Tłumacz: 

  Marcin Pracki

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...